Na Wahlberga zabudnite. Najlepšia komédia pre dospelých sa vracia v nečakanej podobe, pozrite si trailer

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na seriál Macík

Drsná komediálna séria pre dospelých Macík dostane pokračovanie. Nie v podobe nového filmu s Markom Wahlbergom, ale televízneho seriálu, ktorý sa bude odohrávať dávno pred filmovými udalosťami. Pripravovaný seriál štartuje už počas budúceho roka a práve dostal prvý plnohodnotný trailer. Ako sa dalo očakávať, je plný drog, sexuálnych narážok a stredoškolského humoru, ktorému dominuje sex, urážky a šikana.

Fanúšikov série poteší správa, že seriál má na starosť Seth MacFarlane, ktorý sa postaral práve o celovečerné komédie. Na Marka Wahlberga však v novom titule musia diváci zabudnúť, seriál bude totiž zasadený roky pred udalosti z filmov a pozrie sa na príchod 16-ročného Johna Benetta na strednú školu. Ako ukazuje trailer, John zďaleka nepatrí medzi obľúbencov a aj s prispením dobrosrdečného, no spoločensky nemotorného Macíka, sa dostáva do množstva trápnych situácií.

Seriálový Macík má premiéru naplánovanú už na 11. januára budúceho roka. Postará sa oň streamovacia služba Peacock, u nás bude Macík pravdepodobne dostupný o niečo neskôr na streamovacej službe SkyShowtime.

Pôvodná správa:

Čarovný hovoriaci plyšový medvedík Ted je späť. Ani tentokrát však nepôjde o žiadny rozkošný príbeh, pretože za ním opäť stojí Seth MacFarlane. Režisér nám rokoch 2012 a 2015 nám priniesol dvojicu filmov, tento raz dostávame prequel v seriálovej podobe. Prináša trailer na seriál Macík, v ktorom dokazuje, že jeho postava zostáva aj po rokoch rovnako drzá a s nevyberaným slovníkom.

Keďže ide o prequel, dej nás zavedie späť do roku 1993 a zameria sa práve na mladú verziu macka menom Ted. Medvedík svojmu budúcemu ja z roku 2023 píše list, kde má všetky očakávania, ako to bude o 30 rokov úžasne vyzerať. Nuž, realita môže byť často sklamaním, našťastie je to podávané s typickým autorovým humorom, pri ktorom nešetrí ani samého seba.

Ted sprevádza Johna jeho pubertou

Tvorca nám okrem ukážky prezradil aj viac z deja. Hovorí, že Ted bol kedysi slávnym, tieto časy sa však už pominuli. Musí tak bývať v dome na predmestí v Massachusetts, kde robí spoločnosť svojmu ľudskému spoločníkovi Johnovi Bennettovi. Najhoršie na tom je, že ten má práve 16 rokov a prežíva ťažkú pubertu.

Predtým si Johna vo filmoch zahral Mark Wahlberg, teraz jeho tínedžerskú verziu stvárni Max Burkholder. Stretneme sa aj s jeho rodičmi Mattom (Scott Grimes) a Susan (Alanna Ubach), pribudne aj sesternica Blaire, ktorú si zahrá Giorgia Whigham.

Zlý vplyv, ale poriadny priateľ

Spolu s MacFarlanom na projekte pracujú aj Paul Corrigan a Brad Walsh, ktorých môžeme poznať ako autorov a producentov King of the Hill či Modern Family. Rovnaké úlohy budú zastávať aj v prequeli k Macíkovi. Tí povedali, že hlavnou témou seriálu je dobre známy fakt – mať 16 je poriadne naprd.

Jediná vec, ktorá to robí znesiteľným, je mať priateľa, ktorý to chápe. Dokonca aj keď je týmto priateľom magický macík so slovníkom dláždiča a sklonom k užívaniu drog. Ted môže byť mizerným vzorom, ale vo svojej podstate je lojálnym kamarátom, ktorý by za Johna dal packu do ohňa. Ich príbeh z 90. rokov budeme môcť sledovať od 11. januára 2024.

Ako sa vám páčil prvý trailer na seriál Macík? Pobavili vás očakávania z roku 1993 pre našu súčasnosť? Ste zvedaví na priateľstvo Teda a Johna počas jeho tínedžerských rokov? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -