Prvý trailer na anime Scott Pilgrim perfektne vystihuje retro-komiksovo-rockovú atmosféru aj v tomto štýle

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Teaser trailer na anime Scott Pilgrim

Netflix prináša prvý krátky trailer na seriál Scott Pilgrim. Respektíve jeho novú anime podobu, ktorá však stále perfektne vystihuje atmosféru pôvodného komiksu, ktorý vychádzal medzi rokmi 2004 až 2010. Vytvorili ho Bryan Lee O’Malley ako autor a BenDavid Grabinski ako kreslič. Obaja sú na palube aj tentoraz a pôsobili ako poradcovia aj výkonní producenti.

Späť je aj režisér Edgar Wright, ktorý priniesol fanúšikmi milované filmové spracovanie ešte v roku 2010. Nieslo názov Scott Pilgrim proti zvyšku sveta, čo je názov druhého komiksového zväzku. Teraz dostávame v názve iba meno hlavného hrdinu, ktorý musí poraziť zlých 7 bývalých, aby získal záhadné dievča, po ktorom túži.

Späť sú tvorcovia, obsadenie aj skvelá atmosféra

Film použil množstvo retro herných prvkov a záberov priamo ako vystrihnutých z komiksu. Tie, ako vidíme, budú silne zastúpené aj v novej podobe, o ktoré sa postará štúdio Science SARU (autori napríklad Devilman Crybaby). K tomu máme ešte silné zastúpenie rockovej hudby, veď už samotný začiatok ukážky výborne lahodí s fanúšikmi so známym zvolaním „We are Sex-Bob-Omb!“.

Ďalšou výbornou správou, ktorú sme sa dozvedeli už skôr je, že sa vracia pôvodné obsadenie z filmu do dabingu. Sú to nielen hlavné hrdinovia Michal Cera ako Scott či Mary Elizabeth Winstead ako Ramona Flowers, ale dnes už aj silno ustanovené hollywoodske mená – Chris Evans ako Lucas Lee či Brie Larson ako Envy Adams. Kompletný zoznam môžete nájsť v článku vyššie.

scott pilgrim anime
Zdroj: concreteplayground.com

Sex-Bom-Omb a 7 zlých ex prídu v novembri

Samotný režisér vyjadril nadšenie ohľadom toho, že sú všetci späť. Povedal, že sa na pľaci pred 13 rokmi stali blízko prepletenými priateľmi a niečo ako rodinou. Od toho roku im stále prebiehala mailová komunikácia a tak nebol problém, aby ich oslovil. Sám však bol prekvapený, že absolútne všetci chcú v dobrodružstve pokračovať.

Okrem ukážky sa dozvedáme aj to, že anime dostane viacero sérií (možno na každú zo šiestich kníh jedna?). Tá prvá, ktorá bude mať osem epizód, dorazí na streamovaciu službu 17. novembra.

Ako sa vám páči trailer na Scott Pilgrim anime? Vystihuje aj podľa vás perfektne atmosféru zdrojového materiálu? Ste fanúšikmi a nenecháte si toto nové spracovanie ujsť? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -