Seth MacFarlane stále chystá prequelový seriál k filmu Macík. Teraz sa už vie, kam poputuje

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prequelový seriál Ted

Ešte v polovici minulého roka bolo oznámené, že sa chystá prequelový seriál k filmu Ted (Macík). Jeho tvorca, autor, režisér a hlas hlavnej postavy Seth MacFarlane s projektom zrejme napreduje, pretože bolo oznámené, že si našiel službu, na ktorú poputuje. Stanica Peacock si ho môže pridať do svojej knižnice seriálov, ktoré vznikajú podľa filmov.

Práve pred pár dňami bolo oznámené, že chystajú nový hraný seriál Casper. Jeho sme sa dočkali filmového spracovanie ešte v roku 1994. Momentálne je u nich vysielaný komediálny projekt MacGruber, ktorý tiež nasleduje filmovú predlohu (aj keď samotná postava vznikla v Saturday Night Live…). A vieme aj, že chystajú seriálové dobrodružstvá profesora Langdona z kníh Dana Browna v projekte Stratený symbol.

macgruber
Zdroj: peacocktv.com

Ešte viac lásky k 80. rokom

Ted prišiel do kín v roku 2012. Iba s pomerne skromným rozpočtom na hollywoodske pomery, 60 miliónov dolárov, ho dokázal v tržbách zdesaťnásobiť. Predsa len, drzý, hláškujúci, vulgárny oživený plyšový macík dokázal vyvolať záujem v divákoch. Zvlášť, keď bola snímka napakovaná rôznymi referenciami.

Tu sa ukázala láska tvorcu k 80. rokom. Dostali sme rozličné odkazy na osobnosti, filmy, hudbu či udalosti tej dekády. Jasným príkladom je jeden z obľúbených filmov MacFarlana, ktorý miloval ako tínedžer, Flash Gordon. Rovnako ho má rád aj John, postava vo filme. Preto bolo skvelým prvkom, že sa herec, ktorý ho hral, Sam J. Jones vo filme ukázal.

ted flash gordon
Zdroj: thepeterburoughexaminer.com

Iné verzie známych postáv

Nakoľko sa má prequel odohrávať v roku 1993, rôznych referencií a istotne nejedno cameo môžeme očakávať. Koho však neuvidíme, budú hlavné hviezdy pôvodného filmu – Mark Wahlberg a Mila Kunis. Johna vo veku 16 rokov si zahrá Max Burkholder. Budeme ho vidieť, ako sa dostáva do mnohých nepríjemných situácií vďaka svojmu papuľnatému a nezodpovednému medveďovi.

Uvidíme aj nové postavy alebo nám podobným spôsobom budú predstavené aj postavy, ktoré poznáme z filmov. Hlavný hrdina sa bude dostávať do problémov aj so sesternicou Blaire, ktorú si zahrá Giorgia Whigham (13 Reasons Why). Jeho otca Mattyho stvárni Scott Grimes, častý Farlanov spolupracovník.

ted
Zdroj: imdb.com

Typická MacFarlanovská vec

Tvorca známych Griffinovcov však ešte nijako nešpecifikoval čas, kedy seriál Ted dostaneme. Avšak po siedmych rokoch čakania od druhého filmu nebude problém počkať ešte nejaký čas. Dobrou správou je, že práve Seth MacFarlane projekt sám produkuje, režíruje aj píše, pretože je tu istota, že pôjde o typicky jeho vec, ktoré milujeme.

Máte radi filmy o drzom mackovi Tedovi? Pozriete si aj seriál, ktorý sa odohráva dve dekády pred udalosťami filmu? Aké cameo by ste v ňom radi videli? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -