Úspešný slovenský seriál Za sklom skončil. Alebo aj nie?

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Za sklom. Koniec poslednej nádeje?

V stredu nám Joj-ka odvysielala posledný tohtoročný diel, z ich úspešného počinu Za sklom. Za sklom bol svieži seriál, a konečne niečo, čo sa páčilo aj širšej skupine divákov. Nie len kategóriám do 15 rokov a nad 60 rokov. A pre trúchličov, ktorým sa to páčilo máme dobrú správu. Seriál nekončí, a bude pokračovať. Ono to bolo aj celkom jasné z posledného dielu, že tvorci si nechali otvorený priestor pre ďalšie diely.

Svieža budúcnosť

Jojka posledné roky nevydáva žiaden kvalitný obsah. Panelák sa ako tak ešte dal zniesť, no keď skončil aj ten, tak to išlo do dolu vodou. No a Za sklom bolo „znovuzrodenie“. Jojka ako-taká nestojí za nič, reklám je neúrekom, ale Za sklom sa naozaj dalo pozerať.

Za sklom

Celkom dobré zakončenie

Posledný diel je naozaj dynamický. Ak ste videli predchádzajúci diel [Ak nie, tak ten odstavec nečítajte], tak viete, že Maxo nám tak trošku vybuchol. Prosto už nie je. Chudák. Nech mu je zem ľahká. No, podstatné je, že Noro si získal dôveru u mafie. Lebo nič nie je lepšie, ako vykašlať sa na parťáka, len kvôli partii „slovenských“ mafiánov [Tým chcem povedať, že na Slovensku nie je nič seriózne], ktorých nakoniec aj tak usvedčí. Priam dokonale premyslené. Na konci sa chystá aj veľký obchod s diamantmi. Nakoniec sa však [ako inak] strhne paľba. No aj napriek tomu, že polícia príde o svedka, majú dobrý pocit. Totižto prichytili hlavu organizácie priamo pri čine.

Dočkáme sa ďalších dielov

Seriál skončil vkusne. Teda neskončil. Ešte ho čaká svetlá budúcnosť. A to sa nám páči, že seriál bude pokračovať. Nevedno kedy, ale bude, a to  je super, pretože z toho, ako vyzerajú plány Jojky do budúcna moc Jojka nepochodí u divákov. A my chceme, aby šiel kvalitný obsah, Predsa len je to naša stanica, ktorej obsah momentálne vyzerá hrozivo.

Za sklom

 

A tento seriál, ak ste zmeškali niektoré diely, môžete dokonca pozerať aj z archívu televízie Joj, a tu je link: https://zasklom.joj.sk

ZDROJTV JOJ

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -