10 zaujímavostí, ktoré ste určite nevedeli #16

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Dnes sa v našej rubrike opäť pozrieme na najobľúbenejšie a najlepšie komédie, ktoré sme si všetci obľúbili. Jim Carrey, Chaning Tatum či Jennifer Aniston. Dnešné zaujímavosti sme venovali práve ich populárnym filmom!

1. Blbý a blbší (1994)

Jim Carrey si prial, aby jeho parťáka Harryho (Jeff Daniels) stvárnil Nicolas Cage. Ten dal ale nakoniec prednosť dráme Leaving Las Vegas (1995).

Zdroj: mentalfloss.com

2. Klamár, klamár (1997)

Pre Justina Coopera, ktorý si zahral malého Maxa Reeda to bola vôbec prvá filmová skúsenosť z jeho krátkeho pôsobenia vo filmovom priemysle. V súčasnej dobe pracuje čoby producent pre Fox Sports rádio.

Zdroj: nydailynews.com

3. Šéfovia na zabitie (2011)

Colin Farrell si sám vymyslel vzhľad svojho účesu. 

Zdroj: uk.businessinsider.com

4. Skús ma rozosmiať (2011)

Keď Danny (Adam Sandler) hovorí: „Je tu jeden problém, ona nie je ty“, odkazuje na dialóg Rossa s Rachel z Priateľov (1994): „Je tu jeden problém, ona nie je Rachel“.

Zdroj: studen-online.ru

5. 21 Jump Street (2012)

Channing Tatum (Jenko) úlohu vo filme dvakrát odmietol, než ho Jonah Hill (Schmidt) definitívne presvedčil, aby ju prial.

Zdroj: www.npr.org

6. Na šrot (2013)

Scenáristi a režiséri Jon Lucas a Scott Moore sa nechali inšpirovať filmom Projekt X (2012), ktorý mal u divákov veľký úspech, a rozhodli sa natočiť podobný film.

Zdroj: digitalspy.com

7. Ladíme (2012)

Režisér filmu bol z Rebel Wilson nadšený a povedal: „Rebel na castingu na rolu Tučnej Amy prišla s piesňou od Lady Gaga „Edge of Glory“ a búchala sa pritom do hrudníka päsťou. Ani som nepočul, ako pesničku dospievala, pretože som sa hrozne smial. Rebel vystupuje otvorene a skvele pracuje so svojou rolou.

Zdroj: fanfest.com

8. V štvorici po opici (2009)

Príbeh bol inšpirovaný skutočnou udalosťou, ktorá sa stala Trippovi Vinsonovi, producentovi a priateľovi výkonného producenta Chrisa Bendera. Vinson sa vyparil zo svojej bakalárskej párty a prebudil až v Las Vegas v striptízovom klube, kde nakoniec nechal pekný účet.

Zdroj: letterboxd.com

9. Dámska jazda (2011)

Ako prezradila Kristen Wiig, film sa mal pôvodne volať Naked Boobs and Guns, teda Nahé prsia a pištole. Ale keďže vraj „herečky nemajú ani pištole a ani prsia“, bol názov zmenený.

Zdroj: www.thevow.ie

10. Clerks (1994)

Film bol natočený za 27 500 USD za 21 dní v obchodíku QuickStop Groceries, kde režisér (Kevin Smith) od svojich 19 rokov pracoval. Tu tiež film každú noc strihal.

Zdroj: comicbook.com
ZDROJcsfd

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -