7 zaujímavých faktov ohľadom očakávaneho filmu Avengers: Infinity War!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Áno, už sa nevieme dočkať. Už sa nevieme dočkať finále Marvel Cinematic Universe a zrejme najočakávanejšieho filmu v dejinách kinematografie. Aj preto vám dnes prinášame týchto 7 zaujímavých faktov, ohľadom filmu, na ktorý čaká snáď celý svet!

1. Objaví sa vo filme aj Doctor Strange?

Postava Doctora Strangea (Benedict Cumberbatch) sa vo filme v pôvodnej verzii nemala vôbec objaviť. Tvorcovia ju dodatočne pridali až na konci septembra 2016.

Zdroj: telegraph.co.uk

2. Downey je rekordman

Po súvisiacich filmoch Neuveriteľný Hulk (2008), Iron Man (2008), Iron Man 2 (2010), Avengers (2012), Iron Man 3 (2013), Avengers: Age of Ultron (2015), Captain America: Občianska vojna (2016) a Spider-Man: Homecoming (2017) sa jedná už o deviaty film, kde si herec Robert Downey Jr. zahral rolu Tonyho Starka.

Zdroj: www.inverse.com

3. Thor a Spiderman si už spolu zahrali

Chris Hemsworth (Thor) a Tom Holland (Spider-Man) si spolu zahrali už vo filme V srdci mora (2015).

Zdroj: screenrant.com

4. Samostatného Hulka sa nikdy nedočkáme

Mark Ruffalo sa k možnosti natočenia samostatného filmu s Hulkom vyjadril na D23 EXPO pri prezentácii filmu Avengers: Infinity War jasne: „Chcem, aby jedna vec bola úplne jasná. Samostatný film s Hulkom nikdy nevznikne.“ Ďalej sa herec rozhovoril o tom, že sa o filme hovorilo, ale Universal skrátka odmieta spolupracovať.

Zdroj: geektyrant.com

5. Spoločné natáčanie by bol problém

Pôvodne sa malo Avengers: Infinity War – Part I a Avengers: Infinity War – Part II (2019) natáčať súčasne, ale podľa predstaviteľov Marvelu sa ukázalo, že súbežné nakrúcanie by bolo príliš komplikované a neustále by so sebou prinášalo nejaké ťažkosti.

Zdroj: www.selowae.net

6. Rekordný trailer

Prvý trailer za premiérových 24 hodín bol zhliadnutý 230 miliónov krát, čím prekonal To (2017) so 197 miliónmi, Rýchlo a Zbesilo 8 (2017) so 139 miliónmi, Krásku a zviera (2017) s 91 miliónmi a Star Wars: Sila sa prebúdza (2015) s 88 miliónmi prehratí.

Zdroj: people.bfmtv.com

7. Máme sa na čo tešiť

Film bude spolu s druhou časťou ako prvý natočený celý na digitálne kamery IMAX.

Zdroj: moviepilot.de
ZDROJcsfd

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -