Ktorá z týchto scén sa vám páči najviac? #1

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Dnes začíname niečo nové. Niečo, čo sme tu ešte nemali. Dnes môžete zahlasovať za scénku týždňa! No, zrejme by sme to mali vysvetliť. Každý deň vám v podobe článku prinesieme 6 epických scén, z ktorých len jedna sa môže dostať do ďalšieho kola. Fanúšikovia, ktorí pravidelne hlasujú v našich súťažiach určite vedia, o čom hovoríme. Pomocou smajlíkov na facebooku môžete zahlasovať za scénku, ktorá vás očarila najviac. V dnešnom prvom kole pre vás máme tieto skvelé scénky:

Veríte na duchov Elizabeth?

(Piráti z Karibiku: Prekliatie Čiernej Perly)

Všetci poznáme obľúbenú dobrodružnú sériu Piráti z Karibiku. V roku 2003 vyšla ich prvá časť s podititulom Prekliatie Čiernej Perly, ktorú fanúškovia dodnes považujú za vôbec najlepšiu časť celej série. V nej sme videli viacero skvelých scén, avšak táto určite patrí medzi tie najlepšie!

https://www.youtube.com/watch?v=QPXmWcKtzEM&t=71s

 

Udri ma! / Joker vs Batman

(Temný Rytier)

V roku 2008 nám obľúbený režisér priniesol pokračovanie svojej trilógie o Batmanovi pod názvom Temný Rytier. V tomto filme nájdete všetko. Premyslené akčné scény a hlavne výborné herecké výkony predovšetkým legendárneho Heatha Ledgera, ktorý stvárnil Jokera. Nenechajte si ujsť túto skvelú scénku, ktorá si určite zaslúži váš hlas!

 

Skvelé finále!

(Kingsman: Zlatý Kruh)

Mathew Vaughn patrí medzi režisérov, ktorí obľubujú drsné akčné scénky plné krvi a brutality. Podľa toho vytvoril kinohit Kick Ass a podľa tejto osnovy sa riadil aj pri tvorbe akčnej pecky menom Kingsman! Dnes sa pozrieme na finálnu scénku druhej časti Kingsmana, ktorá je samozrejme plná skvelej hudby, brutality a krvi!

https://www.youtube.com/watch?v=JTipAs9CiSU

 

Vážne vám mám potriasť rukou?

(Divoký Django)

Keď už sme pri režisérov, ktorí obľubujú drsné akčné filmy, Quentin Taratino patrí medzi režisérov, ktorí sa venujú výhradne takýmto žánrom. Len si spomeňte na jeho brutálne a násilnícke Pulp Fiction či na krvavú Nevestu z filmu Kill Bill. V roku 2012 nám tento legendárny režisér priniesol film Divoký Django, za ktorý získal Oscara za scenár. Samozrejme ide o skvostnú záležitosť plnú skvelých dialógov a hlavne brutálnych scén, ako je napríklad táto:

 

Hobbs vs Shaw

(Rýchlo a Zbesilo 7)

Séria Rýchlo a Zbesilo sa zmenila. Hrdinovia série vystriedali rýchle auta za nadupané zbrane a k partii okolo Vina Diesela sa pridali nové postavy, ako drsný policajt Hobbs (The Rock) a bývalý vojak Shaw (Jason Statham). Ktorí sa nemajú príliš v láske. Ich súboj zo siedmej časti patrí medzi to najlepšie, čo sme v celej sérii mohli vidieť!

https://www.youtube.com/watch?v=1XqI8Lyp21A

 

Azog vs Thorin

(Hobit: Bitka Piatich Armád)

Séria Pán Prsteňov sa točila kvôli láske k filmom. Séria Hobit sa už natočila kvôli láske k peniazom. To však neznamená, že v nej nenájdeme pár extra kvalitných scén. Najmä tento súboj sa musel páčiť všetkým fanúšikom série zo Stredozeme!

 

Ktorá z týchto scén si zaslúži titul scénka týždňa? Rozhodnutie je len na vás!

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -