10 zaujímavostí, ktoré ste (určite) nevedeli #18

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

V dnešných zaujímavostiach sa vrátime k seriálom, ktoré všetci tak zbožňujete. Ktorý z nich máte najradšej?

1. Stranger Things (2016)

Herec Charlie Heaton, ktorý hrá postavu Jonathana Byersa, sa nezúčastnil premiéry druhej série, na ktorú oficiálne do USA mal prísť. Dôvodom bolo, že mu na letisku v batožine objavili stopy kokaínu, a preto bol poslaný späť do Londýna, kde žije. Herec sa priznal, že kokaín naozaj bral.

Zdroj: parade.com

2. Bates Motel (2013)

Premiéra piatej série bola 20. februára 2017. V tento deň oslavuje tiež narodeniny speváčka Rihanna, ktorá si v seriáli zahrala postavu menom Marion Crane.

Zdroj: screenertv.com

3. Susedia (2006)

Prvú epizódu po desaťročnej prestávke (4. séria) si v pondelok 1. januára 2018 nenechalo ujsť 1 056 000 divákov vo veku nad 12 rokov. V strategickej cieľovej skupine 12-54 dosiahla extrémne vysoký rating 22,8% aj trhový podiel 45,1%. V oboch hlavných cieľových skupinách šlo o vôbec najsledovanejší program na televíznom trhu od hokejových majstrovstiev sveta v roku 2016.

Zdroj: cas.sk

4. Parks and Recreation (2009)

Postava Ron Swanson (Nick Offerman) je založená na protivládnom úradníkovi, ktorý pracoval pre vládu ako mestský plánovač, ktorého producenti stretli pri robení prieskumu. Plánovač bol libertarian (človek, ktorý spochybňuje nutnosť existencie štátu) a pri rozhovore sa im priznal, že neverí v poslanie jeho práce.

Zdroj: nerdist.com

5. 2 Baby na mizine (2011)

Aj keď seriálová postava Max často hovorí o fajčení a alkohole, v skutočnosti jej predstaviteľka Kat Dennings nefajčí, nepije a vyhýba sa ľuďom, ktorí tak robia.

Zdroj: vrak.tv

6. Taká obyčajná rodinka (2009)

Postava Frankie (Patricia Heaton) nevie variť, rovnako ako ďalšia postava, ktorú herečka stvárňuje v seriáli Raymonda má každý rád (od r. 1996).

Zdroj: tvguide.com

7. Simpsonovci (1989)

Matt Groening sa pri vymýšľaní Margerinovho originálneho účesu nechal inšpirovať Frankensteinovou nevestou a zostrihom, ktorý nosila jeho matka Margaret v 60. rokoch.

Zdroj: junkee.com

8. Dva a pol chlapa (2003)

Pred začiatkom natáčania 11. série podpísal herec Angus T. Jones zmluvu, podľa ktorej bola jeho postava Jakea Harpera už len vedľajšia.

Zdroj: filmaffinity.com

9. Futurama (1999)

Stanica Comedy Central sa po odvysielaní siedmich sérii a 140 epizód rozhodla seriál ukončiť. Posledná epizóda bola odvysielaná 4. septembra 2013.

Zdroj: nerdist.com

10. Baby Daddy (2012)

Dcéru hlavného hrdinu Bena (Jean-Luc Bilodeau) hrajú v každej sérii vždy dvojčatá. V prvej sérii to boli dvojčatá Ali a Susanne. V druhej to boli Mila a Zoey, v tretej Ember a Harper a vo štvrtej Sura a Kayleigh. 

Zdroj: .tvguide.com
ZDROJcsfd

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -