5 seriálových miest, ktoré by ste určite radi navštívili

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Komediálne seriály majú zvláštny dar. Vždy sa orientujú na miesta, ktoré si časom obľúbime. Predsa ak si ten bar, či kaviareň zamilovali naši hrdinovia, prečo nie aj my. Dnes sa pozrieme na miesta, ktoré by ste určite chceli aspoň raz navštíviť.

Café Nervosa (Frasier)

Zdroj: i.pinimg.com

Každý fanúšik tohto skvelého seriálu určite pozná toto miesto. Vyskytuje sa totiž v každej časti sitcomu Frasier a práve na tomto mieste sme videli epické scénky, na ktoré už nezabudneme. Takmer v každej časti si v tejto kaviarni dali kávu Niles, Frasier, Ross, Daphne či Martin a vždy to skrátka stálo za to.

Bistro (2 Baby na mizine)

Zdroj: media1.popsugar-assets.com

Bistro v sitcome 2 Baby na mizine si musel zapamätať každý, kto videl aspoň jednu epizódu tohto komediálneho seriálu. Výzor tejto reštaurácie je pozoruhodný. Vyzerá ako ikona 50. rokov, dokonca aj naše servírky Caroline a Max majú uniformy, ktoré nám pripomínajú staré, zlaté časy. Bistro vlastní Han Lee, ktorý zrejme nemá dobrý nos na pracovníkov. Zamestnal totiž dve lenivé servírky, permanentne zhuleného pokladníka a úchylneho kuchára. Práve vďaka týmto aspektom si každý fanúšik seriálu obľúbil toto bistro a určite by ho aspoň raz chcel navštíviť.

Stuartov obchod s komiksami

Zdroj: cdn1.thr.com

Iron Man, Avengers či Wolverine. Všetky tieto komiksy si hrdinovia seriálu Teória veľkého tresku kúpili v obchode s komiksami, ktorý patrí Stuartovi. Ten patrí medzi najúbohejšie seriálové postavy. Stále chudobný, stále sám, to je skrátka Stuart. Jeho obchod však hrdinovia seriálu navštívili toľkokrát, že sme po tom zatúžili aj my. Veď kto by nechcel vidieť najznámejší komiksový obchod v USA, no nie ?

Kaviareň Cetral Perk (Priatelia)

Zdroj: del.h-cdn.co

Najlepšia káva New Yorku. Tú nájdete len v kaviarni Central Perk a v nej nájdete 6 sympatických ľudí, sediacich na gauči. Seriál Priatelia patrí medzi vôbec najsledovanejšie na svete a to aj vďaka tomuto miestu, kde naši hrdinovia trávili väčšinu času a v ktorom pracovala aj krásna Jennifer Aniston ako tá najhoršia servírka na svete. Teda hneď po Penny (Teória veľkého tresku). Fanúšikovia po celom svete už navštívili toto miesto a sadli si na ikonický gauč, ktorý patrí k nezabudnuteľným aspektom celého seriálu.

Bar Maclaren (Ako som spoznal vašu matku)

Zdroj: www.auntyacid.com

Najkultovejšie seriálové miesto na svete. Takmer každú krízu, každú oslavu, každé rande sa odohralo v tomto bare, kde dokonca aj hlavný hrdina Ted stretol svoju lásku Robin. Tu sa odohralo veľmi veľa príhod ako napríklad „Ananásový incident“ a podobne. Tu naši hrdinovia oslavovali, či zapíjali smútok a to nielen vo večerných hodinách. Hlavne tento bar zbožňovali a musím priznať, že my sme  na tom rovnako.  Najslávnejší bar na svete vznikol podľa reálneho pubu McGee’s, ktorý nájdete v New Yorku. Na jedálnom lístku tak nájdete jedlá, ktoré nesú názvy niektorých epizód ako „The Naked Man“ a podobne.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -