Ako skončí seriál Game of Thrones? Táto téoria vám možno odhalí vyvrcholenie celého sérialu!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Už od roku 2011 sa celý svet díva na najobľúbenejší seriál všetkých čias. Tento rok sa bohužiaľ nedočkáme ďalšej série, ktorá bude tou poslednou. Vďaka tomu majú geekovia veľa času na premýšľanie a vymysleli pár naozaj bláznivých teórii ohľadom vyvrcholenia celého seriálu. Väčšinou ide o blbosti a výplody fantázie, avšak jedna z nich vyzerá naozaj zaujímavo.

Bran Stark je vlastne Nočný kráľ?

Zdroj: youtube.com

Že je to bláznivé? S tým súhlasíme. Že je to absurdné? No nechajte si to vysvetliť. Napríklad keď sa podrobne pozriete na oblečenie Nočného kráľa a Brana tak zistíte, že zrejme obľúbujú tú istú módnu značku, keďže nosia to isté. Samozrejme vieme, že len to nestačí. Celá téoria stojí na tom, že Bran ako trojoká vrana sa dokáže premiesniť v čase.  Keď nastane vojna medzi živými a mŕtvymi, budú zomierát stovky ľudí. Bran sa tomu bude snažiť zabrániť, alebo aspoň pozmeniť sled situácii. Ovplyvňovanie mu nerobí žiadny problém, keďže sme to už videli pri Hodorovi.

Zdroj: mashable.com

Bran sa teda vráti v minulosti a pokúsi sa Nočného kráľa zastaviť. Avšak neúspešne. Podľa fanúšikov sa do minulosti vráti trikrát. Prvýkrát ešte v čase, keď vládol Šialený kráľ, otec Daenerys. To mu vraj vnunkne myšlienku, aby vytvoril divoký oheň, no tento pokus nedopadne dobre a Šialený kráľ vypáli celé mesto.

Druhý pokus tiež nedopadne dobre. Bran sa tentokrát dostane do čias, kedy sa Nočný kráľ ukázal vo Westerose prvýkrát. Bran totiž chcel zistiť, ako ho ľudia dokázali poraziť vtedy. Namiesto toho sa z neho stane Bran-staviteľ. Postaví stenu a vytvorí Zimohrad, aby zaistil svoje narodenie.

Tretíkrát sa Bran premiestni v čase ešte ďalej, do doby kedy Nočný kráľ vznikol, aby tomu zabránil. Vo svojej úlohe však zlyhal a zostal uväznený v čase, v tele muža, ktorého deti lesa zmenili na Nočného kráľa. Túto teóriu potvrdzuje aj scéna, ktorá nám ukazuje zrodenie Nočného kráľa. Ten bol priviazaný ku stromu rovnako, ako Bran. Obaja tiež cítili rovnakú bolesť.

Túto hypotézu vám samozrejme nemôžeme potvrdiť no aj vy musíte uznať, že to znie naozaj zaujímavo a až neskutočne dôveryhodne. Na to, či ide o pravdivú téoriu, si musíme počkať až do roku 2019, no už teraz sa nevieme dočkať!

Boli by ste spokojní s takýmto záverom seriálu? Poznáte nejaké iné, presnejšie či vierohodnejšie teórie ohľadom vyvrcholenia celého seriálu? Svoje názory nám samozrejme napíšete do komentárov a nezabudnite tento článok podporiť svojim lajkom.

ZDROJnerdist

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -