Ako sa dnes darí hviezdam zo seriálu Priatelia? Aký bol ich život po skončení populárneho sitcomu?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Všetci poznáme kultový sitcom Priatelia, ktorý doslova ovládol 90. roky. Dnes už každý z nás pozná Joeyho, Phoebe, Chandlera, Monicu, Rossa či Rachel. Celých 10 rokov tento sitcom bavil celý svet a dodnes je považovaný za vôbec najlepší sitcom všetkých čias. V roku 2004 sme sa s Priateľmi rozlúčili, avšak dúfali sme, že svojich obľúbených hercov uvidíme v iných projektoch. Čo sa s nimi vlastne po skončení seriálu stalo?

Matt LeBlanc /Joey Tribbiani

Zdroj: variety.com

Matt v sitcome stvárňoval postavu Joeyho. Trochu natvrdlého, no sympatického herca s dobrým srdcom. Po skončení seriálu Matt opäť stvárňoval tú istú postavu, tentokrát v sitcome Joey, ktorý však neuspel. Po tomto neúspechu sa objavil v pár komédiach, no ani v tejto sfére sa nedostal ďaleko. Matt však nemusí byť smutný, je to predsa Joey z Priateľov.

Lisa Kudrow / Phoebe Buffay

Zdroj: youtube.com

Lisa si v tomto sitcome zahrala bláznivú a mierne zvrhlú masérku Phoebe, ktorá nakoniec skončila s hudobníkom Mikeom. Po skončení seriálu Lisa neopustila svet televízie a stala sa hviezdou NBC, vďaka seriálu Mad about you. Nezanevrela ani na filmový svet a zahrala si v úspešných komédiach ako Dr. Dolitle 2 či Ľahko ju zbaliť. Naďalej sa venuje herectvu a musíme povedať, že jej to vôbec nejde zle.

Mathew Perry / Chandler Bing

Zdroj: thoughtcatalog.com

Mathew stvárnil vtipkára Chandlera, ktorý nakoniec tvoril pár s Monicou. Herec Mathew Perry bohužiaľ počas nakrúcania seriálu podľahol drogám a dlho sa liečil zo závislosti. Určite ste si vďaka tomu všimli aj jeho zmenu výzoru. Po skončení seriálu sa rozbehol po kariére filmového herca, no nepresadil sa. Má však za sebou bohatú seriálovú kariéru, aj keď ani jeden z jeho ďalších projektov nezískal väčšiu pozornosť publika.

Dawid Schwimmer / Ross Geller

Zdroj: www.her.ie

David dosiahol vrchol svojej kariéry práve vďaka seriálu Priatelia. Mnohí fanúšikovia si skôr zapamätali meno jeho postavy, než to jeho. Aj napriek tomu sa objavil v mnohých projektoch. Za zmienku stojí animák Madagaskar, v ktorom nadaboval postavu Melmana (žirafa). Davida však zaujíma aj réžia, tak sa snáď niekedy dočkáme jeho veľkého režisérského debutu.

Courteney Cox / Monica Gellerová

Zdroj: www.bustle.com

Kde sa vytratila krása Courteney, ktorá v seriáli stvárnila postavu Monicy Gellerovej? Po niekoľkých plastikách sa však aj Courteney dočkala ďalšieho úspechu vďaka seriálu Cougar Town, kde stvárnila hlavnú postavu. Aj naďalej sa priatelí s hereckou kolegyňou Jennifer Aniston. 

Jennifer Aniston / Rachel Greenová

Zdroj: realitybite.com

Tak zrejme každý z vás pozná doterajšiu kariéru tejto herečky. Po skončení seriálu sa naplno vrhla do filmového sveta a vďaka neustálej snahe, kráse a charizme ju dnes považujeme za jednu z najobľúbenejších herečiek vôbec. Na Priateľov však nezabudla a dodnes na tie časy rada spomína. Priateľom vďačí za veľa a Jennifer to dobre vie.

ZDROJpluska

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -