Annabelle 3 balí produkciu! Posúva sa nový film zo sveta V zajatí démonov k finálnej verzii?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nastal čas baliť! Hororová lahôdka Annabelle 3, dalšia kapitola vo svete V zajatí démonov, ukončila natáčanie. Produkcia začala ešte v októbri a po pár mesiacoch tu máme koniec. Zdá sa to celkom rýchle, ale niet sa čomu čudovať. Bábika Annabelle si vo filmovom svete dokázala vybudovať svoje meno a štúdio si svoj klenot jednoducho nepustí. Aj preto nastal čas, aby sa do práce pustil postprodukčný tím a posunul najnovší prínos k dokonalosti.

Najnovšiu správu potvrdil fotograf Justin Lubin, ktorý taktiež spolupracoval na filme. Lubin na sociálnej sieti Instagram zdieľal fotografiu, kde to máme jasne napísané.

Balíme! Naozaj úžasné obsadenie a celý filmový štáb.

Film zrežíruje Gary Dauberman, pre ktorého to bude jeho režisérsky debut. No za začiatočníka sa považovať nedá. Dlhé roky totižto pôsobí ako scenárista celej filmovej série Annabelle a nechýbal ani pri najnovšom filme Mníška. Navyše sa ukázal ako naozaj talentovaný tvorca, ktorý minulý rok pomohol dopísať majstrovské dielo To. Takže obsadiť ho do pozície režiséra nemusí byť až tak zlý nápad.

Zdroj: flickreel.com

Zaradí sa Annabelle 3 do sveta V zajatí démonov úspešne? 

Štúdio Warner Bros. nám zatiaľ neodhalilo žiadnu oficiálnu synopsu k filmu a taktiež ani jeho oficiálny názov. Niečo málo nám bolo ukázané v San Diegu počas Comic-Conu a zatiaľ vieme len jediné. Annabelle 3 bude v podstate hororovou verziou filmu Noc v múzeu. Herecké duo Patrick Wilson a Vera Farmiga sa vrátia do svojich postáv ako Ed a Lorraine Warrenovi prvýkrát od filmu V zajatí démonov 2. No tentokrát to nebudú oni, koho bude prekliata bábika mučiť. Peklo bude zažívať ich dcéra, ktorú si zahrá McKenna Grace (Captain Marvel) a ich opatrovateľka.

 

Úspešnú filmovú sériu odštartoval James Wan, ktorý nám v roku 2013 priniesol film V zajatí démonov. K dnešnému dňu tu máme už päť filmov a pri tomto čísle zďaleka nekončíme. Dokopy si táto hororová séria zarobila viac ako 1,56 miliardy dolárov. S najväčším zárobkom sa môže pýšiť Mníška, ktorá si dokázala zarobiť krásnych 365 miliónov dolárov po celom svete. Štúdio Warner Bros. a New Line si pre nás okrem Annabelle pripravili aj projekty ako The Crooked Man a V zajatí démonov 3. Na oboch filmoch sa už pilno pracuje a na palube nechába ani Michael Chaves. No ešte pred nimi si budeme v kinách môcť vychutnať film Annabelle 3, ktorý zažije premiéru 3.júla 2019. Taktiež si nezabudnite pozrieť post Justina Lubina, ktorý nájdete vyššie v článku.   

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -