Ktorý z populárnych netflixových filmov bude mať oficiálne pokračovanie?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Filmy na Netflixe vychádzajú často. Na rozdiel od iných filmov, tieto si nemôžete pozrieť v kine, pretože sú natočené výhradne pre Netflix. Nájdete tam rozličné. Romantické, teenagerské, akčné, podľa kníh, hororové, rozvíjajúce a aj nejaký netflixový seriál… Medzi divákmi sú veľmi obľúbené a sledované. Okrem týchto filmov tam však určite nájdete aj mnoho iných populárnych filmov, ktoré neboli pôvodne natočené pre Netflix. Keby mal totiž Netflix iba svoje filmy a seriály, nemal by toľko predplatiteľov a nebol by taký rozšírený, ako je dnes. Netflix ale ohlásil, že bude v jednom z týchto originálnych netflixových filmov pokračovať. Ktorý z populárnych netflixových filmov bude mať teda oficiálne pokračovanie?

Lara Jean
Zdroj: planamag.com

To All the Boys I’ve Loved Before

Na youtubeovom kanáli Netflixu sa pred pár dňami objavilo video, v ktorom herečka, ktorá hrá hlavnú postavu vo filme To All the Boys I’ve Loved Before, Lana Condor, vymýšľa, čo na Vianoce kúpi svojim najbližším. Vtom jej ale zavolá jej filmový priateľ, herec Noah Centineo. Počas telefonátu padne zopár referencii na film a po telefonáte a dohadovaní sa s Noahom, Lana oznámi fanúšikom filmu, že sa oficiálne pripravuje pokračovanie, a že sa majú na čo tešiť. Vo videu sa nedozvedáme, kedy by malo dané pokračovanie vyjsť, no predpokladám, že niekedy budúci rok na Netflixe. Ak ste o tomto filme ešte nepočuli, a teda netušíte, o čom tu hovorím, určite kliknite na tento odkaz a ak máte radi teenagerské drámy, neváhajte si ho ísť pozrieť.

TIP na film: To All the Boys I've Loved Before | Originálna teenagerská dráma
Zdroj: thephilippinepost.com

O čom je film?

Pre tých, ktorí už zabudli, o čom film bol: Teenagerka Lara Jean v minulosti napísala niekoľko listov chlapcom, do ktorých bola v tom čase zaľúbená. No tieto listy boli len pre jej oči. Raz jej však zmizli z poličky a dostali sa k adresátom. To rozpútalo úplný chaos a Lare Jean sa zo života stalo peklo. Avšak aj v takejto mizernej situácii vedela nájsť pozitíva a nakoniec dopadla najlepšie, ako len v danom momente mohla.

 

Tešíte sa na pokračovanie tohto filmu, alebo teenagerské drámy veľmi nemusíte? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -