FilmyNETFLIXTrailery

Hraná adaptácia anime a mangy Fullmetal Alchemist ukazuje v novom traileri premenu bratov na alchymistov!

Japonský Warner Bros. konečne vydal druhý trailer na live-action film Fullmetal Alchemist, inšpirovaný rovnakomennou japonskou mangou a anime. Ukážka nám predstavuje plno nových záberov, a pozrieme sa aj na pozadie príbehu filmu. Nevieme čím to je, ale poslednú dobu počujeme často o filmových adaptáciach anime a mangy. Len pred týždňom sa do kín dostal dlho očakávaný film Ghost In The Shell, ktorý nás milo prekvapil. Recenziu na neho nájdete na tomto odkaze. Okrem toho nás na Netflixe bude onedlho čakať nový Death Note film, ktorý po prvom traileri vyzerá naozaj lákavo. Na svoju slávu čaká aj live-action Naruto, o ktorom sa však ešte nepozná veľa informácii. Japonsko teda ide na plný prúd!

Film Fullmetal Alchemist bude však predovšetkým pre fanúšikov jeho predlohy. Samotný Ghost In The Shell má naozaj malé zárobky, pričom na plagáte svieti meno Scarlett Johansson. Fullmetal Alchemist sa vydáva inou cestou, a bude mať kompletne japonské herecké obsadenie. Film vyzerá zaujímavo, avšak otázne je, či bude mať úspech.

film fullmetal alchemyst

Zdroj: blastr.com

O čom bude film Fullmetal Alchemist?

Pred tým, než sa film dostane do sveta, máte kopu času na pozretie anime alebo prečítanie mangy. Séria je o dvoch bratoch, Edwardovi a Alphonsovi, ktorým zomrie matka. Bratia sa pomocou alchýmie pokúsia vrátiť svoju matku medzi živých, no doplatia na to ešte viac. Edward príde pri pokuse o ruku a nohu, pričom Alphonse stratí celé telo. Bratia spravia pre vrátenie sa späť do svojej podoby všetko, a stanú sa Alchymistami. Ich úlohou bude získať kameň mudrcov a všetko dať znova do poriadku. Ich cesta ale nebude jednoduchá, a budú sa potýkať s mnoho problémami a dobrodružstvami!

O film sa postará režisér Fumihiko Sori. Ako som spomínal vyššie, ide o čisto japonských hercov a tak asi ani nemá cenu ich vymenovávať. Film sa do japonských kín dostane 1. decembra 2017, no je otázne, či sa dostane aj ku nám. Predpokladám však, že asi nie.

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

  Filmy

  Originálny scenár filmu Rýchlo a zbesilo sa prerábal kvôli herečke Michelle Rodriguez

  Filmy

  Film Jumanji 4 je potvrdený a určite nás nebude nudiť. Čo môžeme čakať?

  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Pridaj komentár