Film My Little Pony ukazuje poriadne nabité herecké obsadenie a prichádza s prvým teaser trailerom!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nastal čas oprášiť spomienky, pretože to konečne prišlo! Nie, že by som bol nejaký My Little Pony fanatik, ale treba uznať, že aj tento seriál tvoril časť nášho detstva. Tento krát sa ukáže vo filmovej podobe a My Little Pony sa konečne ukázal s prvým teaser trailerom! Okrem mnohých farieb a krásneho spracovania sa dočkáme aj kvalitného hereckého obsadenia. K filmu sa pridáva aj speváčka Sia, ktorá naspievala pieseň šitú presne na mieru.

Na koho sa môžeme tešiť?

6.októbra to vypukne a ak sa medzi vami nájde nejaký fanúšik, určite sa má načo tešiť. Všetky vaše obľúbené postavy sa stretnú na veľkom plátne. Začiatkom roka štúdio vydalo niekoľko nových obrázkov, medzi ktorými sa nachádzajú aj štyri plagáty. Tie si môžete pozrieť pod článkom a nachádzajú sa na nich herci, ktorí našim poníkom prepožičajú svoj hlas. Nechýba Emily Blunt (Dievča vo vlaku), ktorá sa predstaví ako Tempest Shadow. Ďalej uvidíme Kristen Chenoweth (Cililing) ako Princeznú Skystar. Partiu doplnia Liev Schreiber (Spotlight) ako The Storm King a Taye Diggs (Lovec príšer) ako Capper. Ako poslednými do tohto animovaného sveta zapadnú herci Zoe Saldana (Strážcovia galaxie), Uzo Aduba (Orange Is the New Black) a Michael Peña (Chips).

Ak niekto z vás sledoval seriál My Little Pony: Friendship is magic a nevidí pôvodných hercov, nemusí smútiť. Objavia sa aj tí a „Mane 6“ sa vráti – Andrea Libman, Tara Strong, Ashleigh Ball, Tabitha St. Germain a Cathy Weseluck.

Pôvodná šestka „Mane 6“ v seriáli My Little Pony: Friendship is magic, zdroj: hollywoodreporter.com

Časy, kedy My Little Pony určovalo smer 

Celý tento príbeh začína v roku 1983, kedy po prvý krát priviedli na náš svet My Little Pony tvorcovia Bonnie Zacherle, Charles Muenchinger a Steve D’Aguanno. V priebehu štyroch desaťročí sme sa dočkali štyroch rôznych animovaných sérií. Marketing na seba nenechal dlho čakať a v tom čase začali vznikať hračky, po ktorých bol neskutočný dopyt. Začalo to jedným nevinným farebným poníkom a vyvrcholilo to do medzinárodného ošiaľu, ktorý v tom čase zmenil pop kultúru. Len v roku 2014 My Little Pony zarobil celosvetovo neskutočnú 1 miliardu dolárov za predaj hračiek. Dokázali zabodovať až v 180 krajinách sveta a určite medzi nimi bolo aj Slovensko. Ja som doma síce nič také nemal, ale ženské pohlavie určite áno. V tých rokov títo farebný „žrebci“ určovali smer a všetci ich nasledovali.

O čom bude príbeh?    

Vo filme sa ukáže nová temná sila, ktorej naši hrdinovia budú musieť čeliť. Ponyville a Mane 6 (Twilight Sparkle, Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Fluttershy a Rarity) spoja svoje sily a spoločne sa postavia temnému nepriateľovi. Všetci sa vydajú na nezabudnuteľnú cestu Equestriou, kde stretávajú nových priateľov a vzrušujúce výzvy. Nebude chýbať ani mágia a kúzla, ktorými sa budú snažiť ochrániť svoj domov.

Režisérom je Jayson Theissen, ktorému scenár napísali rovno traja scenáristi – Rita Hsiao, Meghan McCarthy a Michael Vogel. Producentmi sú Briann Goldner a Stephen Davis. Výkonnými producenti sa stali scenáristi Meghan McCarthy a Michael Vogel.

Štúdio Lionsgate stanovilo dátum vydania na 6. októbra 2017 a film bude čeliť nemalej konkurencii. V tom istom dátume sa dočkáme filmu od štúdia Warner Bros., Blade Runner 2049. Bude zaujímavé sledovať tento súboj a určite sa máme načo tešiť. Potvrdzuje nám to aj nový teaser trailer, ktorý si môžete vychutnať už o malú chvíľku. Taktiež nezabudnite nazrieť na nové plagáty. Nech sa páči.

zdroj: twitter.com
zdroj: twitter.com
zdroj: twitter.com
zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -