FilmyVýber šéfredaktora

Luke Skywalker je späť?! Toto nám odhaľujú nové fotky z filmu Star Wars 9!

Príde mi to ako včera keď sme sa dozvedeli, že Star Wars bude pokračovať Epizódou VII. Pre niektorých len takzvaná najväčšia sága všetkých čias, pre iných zmysel života. Príbeh Skywalkerovcov je hlavnou náplňou všetkých deviatich častí, pričom už tohto decembra sa dočkáme úplného záveru. Je teda logické, že fanúšikovia sa na tento diel nesmierne tešia. Čakanie je ťažké, no dnes nám ho uľahčia nové fotky z natáčania filmu Star Wars 9!

Mohlo by vás zaujímať: Ako vzniklo Star Wars?

star wars

Zdroj: starwars.com

Nové fotky z filmu Star Wars 9

Len minulý mesiac spoločnosti Disney a Lucasfilm zahájili marketing filmu s vydaním prvého traileru. Okrem toho nám odhalili aj názov deviatej Epizódy, ktorý znie “The Rise of Skywalker.” Ukážka nám navyše naznačila, že finále prepojí všetky doterajšie príbehy, ktoré sme posledné roky sledovali. Taktiež nás šokoval nepríjemne povedomý smiech na konci samotnej ukážky, ktorý patrí starému známemu Sithovi menom Palpatine / Darth Sidious.

Po 40-tich rokoch skončí sága, ktorá zadefinovala výzor moderných blockbusterov a my všetci budeme pri tom. Ako to dopadne, to sa samozrejme dozvieme v našich kinách už 19. decembra. O réžiu sa postaral J.J. Abrams, tvorca novej trilógie, ktorý napísal scenár spolu s oscarovým Chrisom Terriom. Vo filme sa ukážu herci Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Mark Hamill, Carrie Fisher a Billy Dee Williams.

star wars

Zdroj: starwars.com

Postupne sa nám teda z filmu odhaľuje viacero detailov, pričom vieme, že sa majú vrátiť napríklad aj záhadní Knights of Ren, ktorých sme zahliadli v Epizóde VII. Čo sa skutočne udeje?

Veľa zatiaľ netušíme, odpoveď nám však približujú tieto nové fotografie:

Mohlo by vás zaujímať: Dátumy vydania novej Star Wars trilógie

Čo vo vás vzbudzujú nové fotky z natáčania filmu Star Wars 9? Ako si myslíte, že do príbehu zapadne Luke Skywalker, záhadní Knights of Ren a samotný Palpatine? Vaše názory a predpovede nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, vanityfair.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Herecké hviezdy ako obete i podvodníci vo filme Dokonalá lož

  Filmy

  TEÓRIA: Thanos stále žije a môže sa vrátiť do MCU. Potvrdzuje to táto vymazaná scéna z Avengers: Endgame

  Filmy

  Prečo má Elsa magické schopnosti a ako jej pomôže Anna? Ľadové kráľovstvo 2 už čoskoro odpovedá vaše otázky

  Filmy

  Máme sa na film V zajatí démonov 3 tešiť aj bez režiséra Jamesa Wana?

  Pridaj komentár