Luke Skywalker je späť?! Toto nám odhaľujú nové fotky z filmu Star Wars 9!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Príde mi to ako včera keď sme sa dozvedeli, že Star Wars bude pokračovať Epizódou VII. Pre niektorých len takzvaná najväčšia sága všetkých čias, pre iných zmysel života. Príbeh Skywalkerovcov je hlavnou náplňou všetkých deviatich častí, pričom už tohto decembra sa dočkáme úplného záveru. Je teda logické, že fanúšikovia sa na tento diel nesmierne tešia. Čakanie je ťažké, no dnes nám ho uľahčia nové fotky z natáčania filmu Star Wars 9!

Mohlo by vás zaujímať: Ako vzniklo Star Wars?

star wars
Zdroj: starwars.com

Nové fotky z filmu Star Wars 9

Len minulý mesiac spoločnosti Disney a Lucasfilm zahájili marketing filmu s vydaním prvého traileru. Okrem toho nám odhalili aj názov deviatej Epizódy, ktorý znie „The Rise of Skywalker.“ Ukážka nám navyše naznačila, že finále prepojí všetky doterajšie príbehy, ktoré sme posledné roky sledovali. Taktiež nás šokoval nepríjemne povedomý smiech na konci samotnej ukážky, ktorý patrí starému známemu Sithovi menom Palpatine / Darth Sidious.

Po 40-tich rokoch skončí sága, ktorá zadefinovala výzor moderných blockbusterov a my všetci budeme pri tom. Ako to dopadne, to sa samozrejme dozvieme v našich kinách už 19. decembra. O réžiu sa postaral J.J. Abrams, tvorca novej trilógie, ktorý napísal scenár spolu s oscarovým Chrisom Terriom. Vo filme sa ukážu herci Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Mark Hamill, Carrie Fisher a Billy Dee Williams.

star wars
Zdroj: starwars.com

Postupne sa nám teda z filmu odhaľuje viacero detailov, pričom vieme, že sa majú vrátiť napríklad aj záhadní Knights of Ren, ktorých sme zahliadli v Epizóde VII. Čo sa skutočne udeje?

Veľa zatiaľ netušíme, odpoveď nám však približujú tieto nové fotografie:

Mohlo by vás zaujímať: Dátumy vydania novej Star Wars trilógie

Čo vo vás vzbudzujú nové fotky z natáčania filmu Star Wars 9? Ako si myslíte, že do príbehu zapadne Luke Skywalker, záhadní Knights of Ren a samotný Palpatine? Vaše názory a predpovede nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, vanityfair.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -