Trailer k filmu Godzilla vs. Kong je konečne vonku. Chystá sa súboj na život a na smrť?

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Kaiju Godzilla a Kong prichádzajú a spolu s nimi nový trailer

Premiéra filmu Godzilla vs. Kong z franšízy MonsterVerse je jednou z najočakávanejších udalostí tohto roka. Prvotné problémy s oficiálnym dátumom vydania vystriedalo nadšenie z prvej ukážky, ktoré viedlo k dnes zverejnenému traileru plného akcie, ale aj záhadných momentov týkajúcich sa deja a histórie preslávených neporaziteľných Titanov. Godzilla a Kong sú späť a my sa v článku pozrieme na oficiálny trailer a jeho dôležité momenty.

Vyberte si svojho bojovníka! Čo nám trailer naznačuje?

Náš reálny svet je momentálne v plameňoch, ale ani smrteľný vírus nemôže prekaziť súboj medzi dvoma legendárnymi monštrami. Tento rok uvidíme Godzillu a Konga stáť znova oproti sebe ako viac-menej rovnocenných súperov. Naposledy si takto zabojovali v roku 1962 vo filme King Kong vs. Godzilla. Fanúšikovia dúfajú, že tohtoročná novinka už konečne odhalí definitívneho víťaza, pretože nikto predsa nechce vidieť remízu v beštiálnom súboji.

Godzilla a Kong trailer
Zdroj: vitalthrills.com

Trailer nám začína s Kongom v reťaziach, ktorý je aj napriek zajatiu prezentovaný ako hrdina, zatiaľ čo Godzilla sa vynorí z hĺbky oceána ako silný záporák príbehu, ktorý evidentne ničí a zabíja všetko, čo mu príde do cesty. Ako sme už zvyknutí, Kong si aj tentokrát nájde cestu k ľudskému srdcu. Z ukážky sa dozvedáme, že najbližším spojencom prerastenej gorily je malé dievčatko menom Jia, ktorá ako jediná dokáže s Kongom komunikovať.

Odhalí sa prastará história?

Trailer nám ponúka jednu z najzaujímavejších častí príbehu, kde sa dozvedáme o pradávnej vojne, z ktorej Godzilla a Kong vyviazli ako jediní živí. Mýty sa premieňajú na realitu a Titani si už dlhšie nedokážu odoprieť vzájomnú brutalitu. Zároveň sa nám potvrdilo, že si Kong pri boji pomôže obrovskou zbraňou, ktorú môžeme zahliadnuť v traileri niekoľkokrát. Kong bude tak aj vďaka novej pomôcke, ktorá je údajne vyrobená zo samotnej Godzilly, drsným a silným protivníkom.

Godzilla a Kong trailer
Zdroj: indiewire.com

Trailer ukázal všetko, čo divák od epického filmového trháku plného CGI očakáva. Spolu s Kaiju príšerami sa nám v štvrtej snímke spoločnosti Legendary vrátia aj známe herecké tváre, ako Millie Bobby Brown či Alexander Skarsgård. Prerastené monštrá vtrhnú na plátna už 26. marca, kedy už dúfame, že si film budeme môcť vychutnať v sedačkách kín. Film má zároveň vyjsť aj na americkom HBO Max v ten istý deň.

Myslíte si, že sa čakanie oplatilo? Stojíte na strane monštruóznej Godzilly alebo gigantického Konga? Vaše postrehy a názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -