Herecká hviezda Gal Gadot a jej 7 zaujímavých faktov, ktoré ste (určite) nevedeli

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

V posledných rokov sa z Gal Gadot stala uznávaná herečka hrajúca v populárnych komiksových filmoch a akčných sériách ako napríklad Rýchlo a Zbesilo. Dnes vám prezradíme pár faktov ohľadom tejto krásky z Izreala.

1. Ťažká príprava

Gal Gadot (Diana) musela pred nakrúcaním absolvovať náročný tréning. Každý deň strávila dve hodiny v posilňovni, potom zopár hodín jazdila na koni a na ďalšie dve hodiny sa vrátila do fitness centra na tréning bojového umenia. To sa opakovalo šesť dní do týždňa.

Zdroj: thejc.com

2. Tehotná Wonder Woman?

Gal Gadot bola počas dotáčok v piatom mesiaci tehotenstva. Kvôli tomu bol počas nich na jej kostým Wonder Woman pripevnený kus zeleného plátna, ktorý tak následne umožnil upraviť jej postavu pomocou CGI.

Zdroj: www.avclub.com

3. České zastúpenie v DC Comics

Osobným trénerom Gal Gadot pre rolu Wonder Woman bol Ruda Vrba, ktorý je z Českej republiky.

Zdroj: superhaber.tv

4. Prepísala históriu

Gal Gadot je prvá americká herečka, ktorá stvárnila Wonder Woman. Gal Gadot bola vybraná vďaka svojim vojenským skúsenostiam, pretože slúžila v izraelskej armáde dva roky.

Zdroj: superhaber.tv

5. Je naozaj krásna

V roku 2004 vyhrala titul Miss Izrael.

Zdroj: .quirkybyte.com

6. Dokonale pozná postavu, ktorú stvárňuje

Keď sa herečky Gal Gadot pýtal reportér, prečo Wonder Woman nemá prsia z komiksu, odpovedala: „Wonder Woman je Amazonka a historicky presná amazonská žena má v skutočnosti len jeden prsník. Takže, ak by som naozaj chcela byť verná predlohe, bolo by to problematické.“

Zdroj: www.theverge.com/

7. Jej obsadenie do role Wonder Woman sa fanúšikom spočiatku nepáčilo

O úlohu Wonder Woman sa uchádzali Olga Kurylenko, Elodie Yung a Gal Gadot. Zvažovaná bola tiež britská herečka Lucy Griffiths. O úlohu mala záujem aj Alexandra Daddario. Obsadená bola nakoniec práve hviezda zo série Rýchlo a zbesilo, Gal Gadot. Jej obsadenie spočiatku fanúšikovia kritizovali.

Zdroj: fandimefilmu.cz
ZDROJcsfd

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -