Iman Vellani ako Kamala Khan na najnovších snímkach z natáčania MCU seriálu Ms. Marvel

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nová sada fotografií z natáčania Ms. Marvel nám predstavila prvý pohľad na Iman Vellani ako komiksová Kamala Khan.

Mladá herečka sa do MCU projektu oficiálna pričlenila na konci septembra a je určite skvelou novinkou, že seriál už prešiel do štádia produkcie. Štúdio Disney momentálne natáča v Atlante, kde okrem tohto nadchádzajúceho seriálu pracujú na výrobe Lokiho, SpiderMana 3 a iných projektoch.

ms. marvel
Zdroj: hipwallpapers.com

Iman Vellani ako Kamala Khan na prvých uniknutých fotografiách

Síce nám toho zatiaľ veľa neprezradili, máme aspoň menší prehľad o tom, ako sa Iman Vellani stotožnila s novou komiksovou postavou.

Čo sa týka kostýmu Ms. Marvel, toho sme sa zatiaľ nedočkali a vidíme len jeho malinkú časť. No je vysoko pravdepodobné, že sa takýto status zmení s príchodom nasledujúcich týždňov.

Kto je Kamala Khan alias Ms. Marvel?

V komiksoch nájdeme túto 16-ročnú tínedžerku z New Jersey idolizovať Captain Marvel, s ktorou sa originálne stretla v komikse Captain Marvel #14. Jej existencia začala v roku 2013, ale svoj sólový debut dostala až o rok neskôr, čím sa stala prvým moslimským charakterom s vlastnou komiksovou knihou. Stvoriteľmi Ms. Marvel sú Sana Amanat a Stephen Wacker, ktorí sa taktiež budú podieľať na tvorbe seriálu.

Khan je v rámci MCU pakistanským dievčaťom, ktorej schopnosti sa začali prejavovať po tom, ako Black Bolt z Inhumans vypustil do zemskej atmosféry “Terrigen Mist”. V tom čase ešte nikto netušil, aký dopad bude mať jeho konanie na Kamalu Khan, ktorej prebudené schopnosti dokážu zmeniť tvar – vie si jednoducho naťahovať končatiny a kedykoľvek upraviť vlastný vzhľad celého tela.

Režisérsky tím je zložený z tvorcov ako Edil El Arbi a Bilall Fallah, ktorí nás naposledy potešili kvalitným pokračovaním ikonických Bad Boys. Niektoré z epizód sa však ujdú aj oscarovej dokumentaristke Shermeen Obaid-Chinoy a na svoje si príde aj režisérka Meera Menon (The Punisher). Scenáristkou je Bishy K. Ali a celý ich spoločný výtvor by sa mal na streamovacej paltforme Disney+ objaviť niekedy po roku 2021.

Čo hovoríte na prvý pohľad na herečku Iman Vellani, ktorá sa v pripravovanom seriáli ukáže ako komiksová Kamala Khan? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -