Captain Marvel 2 bude menším Avengers filmom. Svoj MCU debut v ňom zažije aj táto komiksová postava

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Najnovšie informácie nám prezrádzajú, že nadchádzajúci MCU film Captain Marvel 2 bude menším Avengers zážitkom, v ktorom sa predstaví nová komiksová postava. Tentokrát si pre nás tvorcovia pripravili Ms. Marvel, ktorej skutočné meno je Kamala Khan.

Kevin Feige ešte v minulosti povedal, že Kamala Khan bude v MCU debutovať až po tom, ako sa do hraného superhrdinského sveta zaradí Carol Denvers. Šéf Marvelu na minuloročnom Comic-Cone v San Diegu dokonca potešil fanúšikov tým, že Ms. Marvel by mala v najbližších rokoch dostať aj vlastný seriál na Disney+.

Captain Marvel 2 MCU
Zdroj: gifs.alphacoders.com

Captain Marvel 2 sa hlási ako obrovský MCU projekt

Štúdio Marvel momentálne pracuje na vývoji 4. a 5. fázy, pričom nám predstavia veľký počet nových postáv na malých a veľkých obrazovkách. Jednou z nich bude spomínaná Ms. Marvel, ktorú by si mala pod svoje krídla zobrať práve Captain Marvel.

Okrem toho by malo pokračovanie o lietajúcej superhrdinke obsahovať niekoľko najmocnejších komiksových postáv z predošlých Avengers projektov. Väčšina zdrojov uvádza, že Captain Marvel 2 je skutočne „mladším súrodencom“ Avengerov, ale ktorí z nich sa ukážu je zatiaľ otázne. Vylúčiť však bez pochyby môžeme Black Widow, Kapitána Ameriku a Iron Mana. S veľkou pravdepodobnosťou sa vo filme ukáže War Machine, Hulk alebo Ant-Man.

zaujímavé fakty o captain marvel
Zdroj: mcucosmic.com

Captain Marvel 2 uvidíme až v roku 2022

Bude určite veľmi zaujímavé sledovať dynamiku nového tímu Captain Marvel, pretože Carol Denvers sa ukázala ako veľmi užitočná a mocná osobnosť. No aké dobrodružstvá, kam sa vydala a čo všetko musí riešiť, zatiaľ ostáva záhadou, tak ako aj bližšie informácie o Ms. Marvel.

Pokračovanie je naplánované na júl 2022, ale ako tomu je už vo zvyku, dátum sa môže kedykoľvek opätovne pozmeniť. Black Widow bola taktiež presunutá na koniec tohto roka a Eternals si užijeme začiatkom roka 2021. Aj preto nikam neodchádzajte, pretože ďalšie užitočné informácie z dielne Marvelu by sa mohli dostaviť už v blízkej budúcnosti.

Čo hovoríte na film Captain Marvel 2, ktorý do MCU predstaví úplne nové postavy? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj:  movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -