Ryan Reynolds a Samuel L. Jackson opäť spoja sily. Tentokrát to bude animovaný seriál plný bizarných vtipov

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Herecké duo ReynoldsJackson sa naposledy predstavilo v roku 2017 vo filme Zabijakov osobný strážca a títo dvaja páni si zaručene sadli. Aj z toho dôvodu sa môžeme tešiť na ich úplne nové spoločné dobrodružstvo, tentokrát pri animovanom seriáli Futha Mucka od Quibi.

Ak sa ešte vrátime do roku 2017, po premiére sa film stretol so zmiešanými recenziami od kritikov. Tie však našťastie neovplyvnili pokladnicu, a tak fanúšikov čaká pokračovanie s názvom The Hitman’s Wife’s Bodyguard. Novinka mala premiérovať v auguste 2020, ale z dôvodu šíriacej sa pandémie ju tvorcovia presunuli do roku 2021.

Futha Mucka Quibi
Zdroj: tenor.com

O čom bude seriál Futha Mucka od Quibi?

Pripravovaný animovaný seriál bude obsahovať prvky komédie, na ktoré sme pri Reynoldsovi a Jacksonovi už zvyknutí. Veľa o ňom síce nevieme, ale streamovacia platforma Quibi nám odhalila aspoň kúsok:

„Samuel L. Jackson a Ryan Reynolds sa navzájom milujú. Presnejšie, Ryan ZBOŽŇUJE Sama. A keĎ MENšIA NEHODA SPôSOBí, žE SA SAM STANE RYANOVýM HLAVNýM OPATROVATEĽOM, VECI SA STANú DIVNýMI.“

Zdroj: panhandlepbs.org

Jackson a Reynolds budú seriál produkovať

Hlavnými producentmi animovanej novinky Futha MuckaJim a Brain Kehoeovci, ktorým budú asistovať Samuel L. Jackson a Ryan Reynolds. Seriál je produkovaný spoločnosťou Anonymous Content a Reynoldsovou spoločnosťou Maximum Effort. Ruku do diela pridá aj animačné štúdio Titmouse, ktorému sa už v minulosti podarilo za svoju prácu získať prestížne ocenenie Emmy.

Ak by sme si to mali uviesť presnejšie, za Anonymous Content bude seriál produkovať Nina Soriano, za Maximum Effort Patrick Gooing a za Titmouse to budú Charlie Scully, George Dewey, Chris Prynoski, Shannon Prynoski a Ben Kalina.

Futha Mucka sa javí ako paródia hercov na ich skutočný život, ale Jackson ako opatrovateľ Reynoldsa? To znie skutočne bizarne, avšak nič iné sa od takéhoto hviezdneho dua neočakávalo. Oficiálny dátum vydania ešte nepoznáme, pričom viac podrobností by sa malo dostaviť už čoskoro.

Čo hovoríte na nový animovaný seriál Futha Mucka od Quibi? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -