Veľké sklamanie. Seriál Ted si na Slovensku pozrieme neskôr, ako sme čakali (+ nový dátum premiéry)

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Seriál Ted si na Slovensku pozrieme neskôr

Fanúšikov kultovej komédie pre dospelých sklame správa o posunutej slovenskej premiére seriálu Ted. V takejto nečakanej forme sa mal Macík vrátiť na naše obrazovky už 22. februára. Avšak, len deň pred premiérou streamovacia služba SkyShowtime oznámila odklad premiéry Teda na Slovensku a v Českej republike.

Dej seriálu nás zavedie späť do roku 1993 a zameria sa práve na mladú verziu macka menom Ted. Medvedík svojmu budúcemu ja z roku 2023 píše list, kde má všetky očakávania, ako to bude o 30 rokov úžasne vyzerať. Nuž, realita môže byť často sklamaním, našťastie je to podávané s typickým autorovým humorom, pri ktorom nešetrí ani samého seba.

Tvorca nám okrem ukážky prezradil aj viac z deja. Hovorí, že Ted bol kedysi slávnym, tieto časy sa však už pominuli. Musí tak bývať v dome na predmestí v Massachusetts, kde robí spoločnosť svojmu ľudskému spoločníkovi Johnovi Bennettovi. Najhoršie na tom je, že ten má práve 16 rokov a prežíva ťažkú pubertu.

Predtým si Johna vo filmoch zahral Mark Wahlberg, teraz jeho tínedžerskú verziu stvárni Max Burkholder. Stretneme sa aj s jeho rodičmi Mattom (Scott Grimes) a Susan (Alanna Ubach), pribudne aj sesternica Blaire, ktorú si zahrá Giorgia Whigham.

Nový dátum premiéry

Seriál Ted si za posledné mesiace vybudoval poriadne očakávania fanúšikov. Spolu s autorom pôvodných filmov Sethom MacFarlanom na projekte pracujú aj Paul Corrigan a Brad Walsh, ktorých môžeme poznať ako tvorcov producentov King of the Hill či Modern Family. Rovnaké úlohy budú zastávať aj v prequeli k Macíkovi.

trailer seriál ted
Zdroj: themoviedb.org

Výsledok ich práce si na Slovensku a v Českej republike nakoniec pozrieme o niečo neskôr. Pôvodne mal byť seriál u nás uvedený 22. februára, avšak dátum premiéry bol oficiálne posunutý o mesiac na 22. marca, kedy budú k dispozícii prvé 4 epizódy. Zvyšné 3 epizódy budú dostupné 6. mája.

Seriál Ted už videli americkí diváci, keďže na službe Peacock, ktorá u nás nie je dostupná, bol vydaný už 11. januára. Prvé reakcie a recenzie nás pripravujú na poriadnu dávku dospeláckeho humoru, vďaka ktorému sa z pôvodných filmov stal kult. Na portáli IMDb má seriál od divákov veľmi dobré hodnotenie 8/10, na Rotten Tomatoes ešte lepšie divácke skóre 90 %.

Neostáva nám nič iné len prijať fakt, že na Slovensku si ešte budeme musieť počkať. Vyzerá však, že to bude stáť za to.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -