Čo by ste robili, keby ste vyhrali 176 miliónov korún? Česká komédia Šťastie je krásna vec pozná odpoveď

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Komédia Šťastie je krásna vec prichádza do kín

Slnko, seno, 176 miliónov českých korún. Alebo ako to vyzerá, keď zamilovaný párik z dediny vyhrá v športke. Do slovenských kín mieri nová česká komédia Šťastie je krásna vec, ktorá v týchto pochmúrnych časoch padne ako balzám na dušu. Obujte si ponožky do sandálov, pripravte si lepeňáky, vydáme sa na výlet českou dedinou.

Režisér Jiří Diarmaid Novák prichádza so svojim celovečerným debutom, ktorý je sviežou letnou oddychovkou. V obore však nejde o žiadneho nováčika, na konte má práce na seriáloch ako napríklad Comeback, Kafe & Cigárko a početných televíznych dokumentoch. Obsadenie pre tento film trafil ako klinec po hlavičke, v hlavných úlohách sa ukáže dvojica Petra Hřebíčková a Karel Zima.

Šťastie je krásna vec
Zdroj: continental-film.sk

Čo by ste robili, keby ste vyhrali 176 miliónov korún?

Výhra balíka peňazí v lotérii človeku rozhodne zmení život. Otázka je ako. Čenda (Karel Zima) s Janou (Petra Hřebíčková) to nemajú v živote jednoduché. Obaja sú nezamestnaní, Čenda má dlhy všade, kam sa pozrie, a najčastejšou návštevou u nich doma je exekútor. Toto všetko ale zmení farárom požehnaný tiket do lotérie.

Rozprávková výhra 176 miliónov korún im otvára dvere do veľkého sveta neobmedzených možností, ale aj k hromade nových kamarátov, ktorí by si radi z výhry odkrojili poriadny kus. A hoci sa to niektorým podarí a vzťah dvojice sa naruší, nakoniec predsa len zistia, že najväčšou výhrou v živote je láska. Nová česká komédia Šťastie je krásna vec je plná situačného humoru a vypointovaných dialógov.

Herecké obsadenie doplnia Jan Dolanský, Marek Taclík, Ondřej Pavelka, Jiří Ployhar, Zdeněk Godla, Tomáš Jeřábek, Eva Leinweberová, Petr Vaněk, Markéta Hrubešová, Leoš Noha, David Novotný a ďalší.

Vyhrať môžete aj vy

V hre síce nie je miliónová výhra, no zážitky sú často omnoho cennejšie. V súťaži s pelikan.sk totiž môžete vyhrať zážitkový víkend na Liptove. V hre je pobyt pre dvoch v Holiday Village Tatralandia so vstupom do akvaparku a s poukazom od Hurricane Factory.

Chcete sa zapojiť do tejto súťaže o super dovolenku na Slovensku? Stačí odpovedať na otázku, ktorú nájdete v odkaze nižšie. Zároveň sa môžete zapojiť do hry o 5 x 2 lístky do kina na ľubovoľný film v sieti kín Cinemax s platnosťou do 31. decembra 2020.

PRE ZAPOJENIE SA DO SÚŤAŽE KLIKAJ SEM

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -