Vieme, kedy Marvel odhalí svoje plány a filmy patriace do Fázy 4!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

29. októbra 2014 usporiadalo Marvel Studios tlačovú konferenciu v El Capitan Theatre v Los Angeles. Na pódium prišiel samotný Kevin Feige, ktorý oznámil ich plány a filmy na najbližšie štyri roky – odhalil teda celú Fázu 3. Vtedy vyzeral rozpis filmov nasledovne: Captain America: Civil War, Doctor Strange, Strážcovia Galaxie 2, Thor: Ragnarok, Black Panther, Avengers: Infinity War Part I, Captain Marvel, Inhumans a Avengers: Infinity War Part II.

Väčšina z tohto plánu sa aj reálne dodržala, teda okrem filmu Inhumans, ktorý skončil ako nepodarený seriál. Mimo toho sme ešte vo Fáze 3 videli filmy Spider-Man: Návrat domov, štvrtí Avengers dostali iný názov a v lete uvidíme Spider-Man: Ďaleko od domova.

Marvel Fáza 3
Zdroj: insidethemagic.net

Marvel Fáza 4 odhalená na D23?

Je teda jasné, že tretia fáza Marvel Cinematic Universe skončí už o mesiac. Zatiaľ však nebol oficiálne ohlásený ani jeden film z Fázy 4, aj keď vieme, že sólovka Black Widow je už v procese natáčania. Taktiež sme sa dočkali niekoľkých únikov, pričom najdôveryhodnejší z nich hovorí o 14 filmoch v štvrtej fáze.

Medzi ne patria filmy ako Black Widow, The Eternals, Shang-Chi, Black Panther 2 či Doctor Strange 2. Každopádne, kedy sa konečne dočkáme oficiálneho odhalenia zoznamu týchto filmov? Do kalendárov si zapíšte dátum 24. august 2019, kedy sa bude konať Disney akcia D23. Na čo sa teda môžeme tešiť?

Je jasné, že Marvel odhalí aspoň časť z Fázy 4. Akcia D23 sa totižto koná každé dva roky a ide o masívnu konferenciu, ktorá odhaľuje plány giganta menom Disney. Marvel si pre tento ročník zaberá hlavné pódium v hale D23, ktoré má až 6 800 miest na sedenie. Disney zároveň nedávno zverejnilo svoje plánované dátumy premiér, čo zahŕňa aj osem filmov od Marvel Studios.

Presnejšie ide o dátumy 4. máj 2020, 6. november 2020, 12. február 2021, 7. máj 2021, 5. november 2021, 18. február 2022, 6. máj 2022 a 29. júl 2022. Veríme, že prinajmenšom oznámia aspoň tituly týchto ôsmych dátumov. Okrem Marvel Studios uvidíme na D23 aj novinky a oznámenia ohľadom Star Wars, Walt Disney Animation Studios či Pixar Animation Studios.

Marvel Fáza 3
Zdroj: insidethemagic.net

Je dôležité spomenúť, že v júli sa bude konať akcia San Diego Comic-Con, ktorú všetci dobre poznajú. No a keďže sa Marvel chystá na D23, tak sa na tohtoročnom SDCC pravdepodobne neobjavia. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -