Po toľkých špekuláciách máme odpoveď! Objaví sa Deadpool v Loganovi?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Po toľkých dohadoch nám konečne odpovedali samotní predstavitelia, bude teda Deadpool vo filme Logan?

Je ťažké, keď štúdio vlastní dvoch najpopulárnejších Marvelovských hrdinov na svete. Ešte ťažšie je, že jeden práve začal a druhý končí. Predstaviteľ Wolverina, Hugh Jackman už dávno povedal, že jeho drápy má v Loganovi poslednýkrát. No a Deadpool sa síce nachádza v rovnakom vesmíre, spojiť ho s niekým by bolo ešte zvláštne. Fanúšikovia sa teda boja, že tento skvelý crossover nikdy neuvidia. Uvedomuje si to aj Reynolds a chce, aby fanúšikovia prehovorili Jackmana aby do toho šiel a vznikol možno Deadpool vs. Wolverine.

Chceli by ste vidieť Wolverine vs. Deadpool?
Chceli by ste vidieť Wolverine vs. Deadpool?

Tento Reynoldsov plán teraz prekazili klebety, že Deadpool sa objaví vo filme Logan. Ako isto viete, Internetom sa táto správa začala šíriť veľmi rýchlo. Oficiálna správa znela, že Reynolds práve dotočil scénu, ktorá by sa mala objaviť ako post-credit scéna po filme Logan. Scénu vraj natočil novoobsadený režisér Deadpoola 2, David Leich. Fanúšikovia si tento príbeh ale trošku prekrútili, a správa o tom, že Deadpool a Logan budú spolu na plátne je na svete.

Ako môžete vidieť, to že nič také sa nedeje ako prvý oznámil sám Deadpool, Ryan Reynolds. Ten jednoducho napísal: Bohužiaľ, to nie je pravda. Väzeň 24601 je na sólo misii. Potom prišiel režisér Logana, James Mangold, ktorý správu taktiež vyvrátil: Všetci čo vyšilujete, The Wrap má klamlivé informácie. Kľud. No a ako posledný už prišiel aj Wolverine, teda Hugh Jackman, ktorý odpovedal obom zúčastneným: Tak, ako vravia…

Bud Deadpool v post-credits scéne?
Bude Deadpool v post-credits scéne?

Superhrdina, ktorý nevie sklapnúť sa teda v Loganovi neukáže. To čo sa však nevyvrátilo je správa, že Deadpool sa môže v post-credits scéne objaviť, ako malý teaser na Deadpoola 2. Pravdepodobne to bude iba on, Jackman tam teda žiadnu rolu mať nebude. Bol by som ale rád, keby sa na konci vystrčil Deadpool a niečo povedal o jeho nasledujúcom filme. Bolo by to pekné predanie štafety. Samozrejme dúfam, že Reynoldsovi sa podarí presvedčiť Jackmana, a že by sme videli Deadpool vs. Wolverine. Určite by sme potom mohli v pokoji zomrieť.

Aký je váš názor na celú situáciu, Deadpool a Wolverine spolu vo filme? Chceli by ste, aby sa tak stalo? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -