9. sezóna prinesie do PUBG novú dynamickú mapu Paramo. Hráči si budú musieť dávať pozor na lávu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nadchádzajúca mapa Paramo prinesie v novej sezóne PUBG úplne novú funkciu, vďaka ktorej sa hráči dočkajú zmien rozloženia objektov v každej jednej hre.

Prichádzajúca novinka bude mať za úlohu oživenie tohto obľúbeného Battle Royale titulu, pričom k dnešnému dňu nám tvorcovia priniesli aj prvý teaser trailer.

Do PUBG prichádza dynamická mapa Paramo

Vzhľadom na popularitu a množstvo dostupných počinov s herným štýlom Battle Royale, museli vývojári prísť s novými a zaujímavými aktualizáciami svojich titulov, aby si udržali stále náročnejšie fanúšikovské základne.

Tieto aktualizácie sa dostavia zvyčajne vždy s príchodom novej sezóny a týkajú sa buď estetickej stránky herného prostredia alebo hernej mechaniky. Deviata sezóna multiplayerovky PUBG nebude žiadnou výnimkou, no tentokrát si ju užijeme len dva mesiace.

Počas celej sezóny bude pre hráčov k dispozícii špeciálny režim, ktorého stredobodom je náhorná plošina Paramo. Tú vývojári ukryli medzi mrakmi a dostať sa k nej dá len s využitím helikoptéry.

Výnimočnosťou novej mapy je spomínaná dynamickosť, pričom bude od zápasu k zápasu meniť svoje rozloženie prostredníctvom lávových prúdov, ktoré budú pochádzať z aktívnej sopky.

PUBG Paramo trailer
Zdroj: newsledge.com

Na výber budú až dva season passy

Hra ti tiež ponúkne dva season passy. Prvý bude k dispozícii s aktualizáciou 9.1 a poskytne prístup k získaniu exkluzívnych odmien, pričom bude všetko založené na estetickom štýle mapy Paramo. Druhý season pass bude k dispozícii s novšou aktualizáciou 9.2 a zameria sa na neslávny PUBG charakter.

Aj keď by mala byť perspektíva neustále sa meniacej mapy pre hráčov PUBG vzrušujúca, najmä z taktického hľadiska môže spôsobiť menší nepokoj. Predsa len, zo strany vývojárov PUBG je takýmto krokom vidieť snaha z hráčov vytiahnuť peniaze a to sa nebude pozdávať každému.

Až čas ukáže ako tento nezvyčajný prvok dopadne. 9. sezóna zavíta do PC verzie PUBG21. októbra 2020. Hráči PS4 a Xboxu One sa dočkajú až 29. októbra.

Čo hovoríš na novú mapu Paramo, ktorá sa už čoskoro predstaví v PUBG? O tvoj názor sa s nami nezabudni podeliť dole v komentároch.

Zdroj: pubg.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -