Pozrieme si niekedy sólový film Black Widow? Sám Stan Lee nám konečne ponúkol definitívnu odpoveď!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Stane sa dlho vyžadovaný sólový film Black Widow niekedy realitou? Ak máme veriť slovám Stana Leeho, tak sa ukazuje, že sa ho predsa len niekedy dočkáme! Nebuďte však zbytočne prehnane predom vytešení, nič ešte nie je oficiálne. Mohli by sme však poukázať na minulosť a dokázať, že slová legendy komiksov Marvelu naozaj nemáme brať na ľahkú váhu. Tak či onak, Stan Lee nám o filme samotnom neprezradil prakticky nič. Jediná nová informácia, ktorú nám poskytol, je definitívna odpoveď. Ako teda znie?

Legendárny tvorca najznámejších superhrdinov, Stan lee
Legendárny tvorca najznámejších superhrdinov, Stan Lee, nás opäť potešil; Zdroj: screengeek.net

Už 94-ročný Stan Lee, taktiež prezývaný legenda komiksov, bol len prednedávnom hosťom na veľkolepom Comic Cone v Brisbane, Austrálii. Počas panelu otázok a odpovedí mali fanúšikovia možnosť opýtať sa na mnoho zaujímavých vecí. Jedna z otázok, ktorú Lee dostal, sa zamerala na to, či sa niekedy dočkáme sólovky Black Widow. Jeho odpoveď začala ľahko, slovami „Je vtipné, že sa to pýtate.“ Potom však neotáľal a divákom na ich prekvapenie ponúkol definitívnu odpoveď. Jeho krátke prehlásenie, ktoré poteší veľké množstvo fanúšikov, znelo nasledovne:

„Jedného dňa príde sólový film Black Widow.“

Sólový film Black Widow oficiálne?

Aj keď ide len o slová, ktoré nič nepotvrdzujú stopercentne, všetko nasvedčuje tomu, že Stan Lee vraví pravdu. Momentálne to totiž vyzerá tak, že šéf Marvel Studios, Kevin Feige, chce dať herečke Scarlett Johansson vlastný film počas Fáze 4. On už v minulosti taktiež sľuboval, že sólovka Black Widow sa stane skutočnosťou. Rovnako ako Stan Lee, ani on však nikdy nepovedal kedy. Podľa súčasnej situácie však môžeme predpokladať, že to bude behom nasledujúcich zopár rokov.

Na prekvapenie mnohých o sólovku Black Widow nedávno prejavil záujem režisér Taika Waititi (Thor: Ragnarok). Ten vo svojich prejavoch plných energie opisuje možnosť natočiť vtipnejší film, narozdiel od temnejšieho príbehu, ktorý by fanúšikovia od Black Widow čakali:

„Rád by som videl, ako sa Black Widow stane niečím šialenejším a vtipnejším, ako ktokoľvek čakal. Práve z toho dôvodu, že jej príbeh poznáme, pričom spolu s jej minulosťou sú veľmi temné. Ale čo je vtipnejšia verzia tohto príbehu? Ako by sa mohol príbeh stať zábavnejším?“

Zdroj: reddit.com

Keď sa dokončí produkcia filmu Avengers 4, herečka Scarlett Johansson sa ako Black Widow na plátne objaví už po siedmy krát. Ohľadom sólovky sa preto momentálne začalo točiť mnoho ľudí. Nemali by sme teda byť prekvapení, ak sa oficiálneho oznámenia filmu Black Widow dočkáme už v budúcich mesiacoch. Čo by ste však na takúto novinku vraveli vy? Ide o postavu, ktorej vlastný príbeh by ste si pozreli radi?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -