Kevin Feige prezradil, prečo bude rok 2018 pre ich Marvel filmy najdôležitejší!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

2018 bude pre Marvel štúdio najväčší, no rozhodne aj najdôležitejší!

Marvel Cinematic Universe sa stalo sériou, ktorá momentálne kraľuje Hollywoodskym filmom. So zatiaľ šestnástimi vydanými filmami ide o jednu z najúspešnejších filmových sérií všetkých čias. No a aj po toľkých filmoch, ľudia stále vravia, že sa zlepšujú. Samozrejme, sú tu aj takí, ktorí tvrdia presný opak. Či už ste teda sklamaní z nových Marvel filmov, alebo ich milujete, na rok 2018 by ste si všetci mali na Marvelovky dávať pozor.

Prezident Marvel štúdia Kevin Feige totižto povedal, že na rok 2018 sa sústredili najviac zo všetkých. Vraj práve tie tri filmy, ktoré budú o rok vydané, budú najdôležitejšie v ich celej kariére. „Black Panther, Infinity War a Ant-Man & The Wasp sú filmy, ktoré budú oslavou našich prvých 10 rokov. Všetko smerovalo k týmto trom príbehom. Nad filmami po fáze 3 zatiaľ ani nerozmýšľame, teraz sú našim hlavným cieľom tieto tri filmy, a samozrejme úspešné ukončenie celej tretej fáze.“ povedal Kevin Feige pre portál Collider.

Obrovský plagát na zatiaľ najväčší film od štúdia Marvel, Avengers: Infinity War
Obrovský plagát na zatiaľ najväčší film od štúdia Marvel, Avengers: Infinity War; Zdroj: collider.com

Marvel to teda so svojou oslavou myslí vážne. Zároveň nám naznačujú, že už čoskoro sa dočkáme konca jednej éry. Samozrejme, nie je sa čomu diviť. Iron Man z roku 2008 bola ich posledná šanca, ktorá ich mala zachrániť pred úplnym bankrotom. Nikto nemohol tušiť, čo z toho nakoniec vzniklo. Teraz sú na úplnom vrchole, no a Feige dokonca povedal, že by rád vytvoril vlastný Marvel comic-con. Ešte k tomu vraj plánujú vydať oficiálnu časovú os ich filmov a seriálov, aby ľudia neboli zmätení. Po všetkých týchto slovách sa teda nedá netešiť na budúcoročné Marvelovky. Ak do toho dali naozaj všetko čo chceli a mohli, určite nás čakajú komiksové potešenia pre všetkých. Ak totižto takéto štúdio povie, že na toto sme celý čas čakali, je jasné, že 2018 budú vlastniť!

Máte radi MCU filmy? Myslíte, že práve Black Panther, Avengers: Infinity War a Ant-Man & The Wasp budú to najlepšie, čo Marvel vytvorí? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -