Otvorený svet, napínavý príbeh a akciu na zemi aj vo vesmíre nám predstavuje trailer na novú hru Star Wars Outlaws

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Vo svete Star Wars sa s hrami roztrhlo vrece. Dáva to ale zmysel, keďže videoherná časť sveta sa stala naozaj veľmi populárnou, pričom aj vydávané projekty sú veľmi obľúbené. Po tohtoročnom úspechu v podobe hry Star Wars Jedi: Survivor sa ale o rok môžeme tešiť na ďalšiu hru. A prvý trailer nám naznačuje, že hra Star Wars Outlaws opäť dvihne laťku poriadne vysoko.

Hru vydá Ubisoft, pričom na jej vývoji pracuje Massive Entertainment. Ide o tím, ktorý pracuje napríklad aj na očakávanej hre Avatar: Frontiers of Pandora. O vývoji hry vieme od roku 2021, no doteraz bola známa len pod menom „The Star Wars Project“. Meno dostala až teraz s prvým príbehovým trailerom, pričom čoskoro by sme mali dostať aj prvý gameplay trailer.

Prvý trailer na hru Star Wars Outlaws

Príbeh hry sa bude odohrávať medzi piatym (Impérium vracia úder) a šiestym (Návrat Jediho) filmom. Zameria sa na mladú dievčinu menom Kay Vess (Humberly González). Tentoraz ale nebudeme hrať z pozície Jediho, ale z pozície pašeráčky/zlodejky. Tá má pomocníka v podobe zvieratka Nixa, pričom obaja sú zjavne tŕňom v oku imperiálneho systému.

V traileri sa ukazuje aj muž menom Jalen, ktorý sa snaží Kay namotať na „najväčšiu lúpež, akú kedy Vonkajší okraj videl“. Hra teda bude plná akcie, a to podľa prvých záberov ako na rôznych planétach, tak aj vo vesmíre. Ide o prvá Star Wars hru s otvoreným svetom, pričom sa jej dočkáme na PlayStation 5, Windows PC a Xbox sérii X niekedy v roku 2024.

star wars outlaws
Zdroj: gamesradar.com

Herný svet Star Wars sa rozpína neuveriteľnou rýchlosťou

Aj keď len nedávno sme dostali jednu hru a o rok je plánovaná ďalšia, vo vývoji ich je už teraz niekoľko. Respawn Entertainment (Star Wars Jedi: Survivor) pripravuje minimálne ďalšie dva projekty – strieľačku z pohľadu prvej osoby a strategickú hru. Skydance New Media na čele s Amy Hennig (Uncharted) pracuje tiež na jednej nepomenovanej hre. A Quantic Dream vyvíja zložito rozvetvenú akčná hru Star Wars: Eclipse z obdobia High Republic.

Čo hovoríte na prvý trailer najnovšej a zároveň prvej Star Wars hry s otvoreným svetom?

Zdroj: polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -