v

Piaty a šiesty diel Pokémon Generations Nám prináša opäť nové príbehy

Pokémon Generations
Pokémon Generations

Miniséria Pokémon Generations je už dúfam každému známa. Je rozbehnutá v plnom prúde a plánuje skončiť až v zime. Dnes tu máme ďalšie dva diely, v poradí už piaty a šiesty. Spojili sme ich do jedného článku, pretože tieto dva nie sú až také zaujímavé. Nevidíme žiaden boj, no dočkáme sa zaujímavého príbehu. Poďme na to!

O čom je piaty diel Pokémon Generations?

Tentokrát sa pozrieme na rozhovor detektíva Lookera a syna veliteľa rakeťákov, Giovanniho. Rakeťáci ovládli v meste Goldenrod rádiovú vežu a volajú späť svojho leadera. Ten už je však tri roky nezvestný, a detektív Looker chce zistiť, kde sa nachádza.

Čo nám ukáže šiesty diel tejto minisérie?

Uvidíme znovuzrodenie legendárneho pokémona Suicine. Toho aj s Enteiom a Raikou kedysi vyhnali ľudia, pretože sa ich báli. Dnes sa už však ľudia pokémonov neboja, a jeden tréner príde do vyhorenej veže zdeliť to, že sa môžu v bezpečí vrátiť.

Pokiaľ ste stále nevideli predošlé diely, tu si môžete potrieť prvý a druhý, tretí, štvrtý. Tešíte sa na ostatné?

Čo si o článku myslíte?

Napísal Adam Martiš

Ujo si zo mňa robí srandu a podpichuje ma, pretože stále chodím do kina a pozerám filmy - Že prečo radšej nehrávam futbal. Nuž, filmy a seriály sú pre mňa tak ako záľubou, tak aj oddychom.

Roky v redakcií

Pridaj komentár