TIP na seriál: UNDER THE DOME!

Nenechajte si ujsť

Dominik Boskovič
Dominik Boskovičhttp://www.rewind.sk
Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015

Každého človeka určite minimálne raz napadlo, aké by to bolo keby, že bojujete o prežitie. Áno ten pocit že každá ďalšia minúta môže byť Vaša posledná. UNDER THE DOME(cz: Pod kupolí, sk: Pod kupolou) je seriál ktorý Vás to postupne naučí. Ale čo keď vôbec nemáte na výber? Žijete si v malom mestečku stereotypný život a neočakávate ani od života nejak veľa. Niekto pracuje ako reportér, niekto ako politik, niekto v miestnom rádiu. Tak odlišný ale zároveň rovnaký, pretože Vás spája jedna skoro až neuveriteľná vec. Od zbytku sveta Vás spolu so susedmi a ľuďmi žijúcimi v tom malom mestečku Chester’s Mill odreže tajomná, neviditeľná a hlavne nezničiteľná kupola.

Kupola odreže okolní svet od malého mestečka.
Kupola odreže okolní svet od malého mestečka.

Seriál má tri série v ktorých postupne odkrýva všetky tajomstvá nie len tej magickej kupole, ale hlavne tajomstvá ľudí ktorý žijú pod ňou. Vedeli ste že farár je závislý na drogách? Áno, všetko sa postupne všetci dozvedia a hlavne postupom času bude všetkým spolunažívajúcim dochádzať to základné. Potraviny a jedlo!

Prvá séria nás zoznámi so všetkými postavami, druhá nám načrtne že kupola v tomto mestečku nespadla náhodou a tá tretia prezradí kto stojí za týmto „nechutným“ svinstvom ktoré niekto naplánoval na týchto „nevinných?“ ľudí.

Kupola skrýva mnoho tajomstiev.
Kupola skrýva mnoho tajomstiev.

Jedno je isté ak máte v obľube seriály ktorých žáner je drama/mystery/sci-fi a taktiež Vám chutili seriály ako Frindge alebo Flashforward tak je táto 39 epizódová vecička práve pre Vás!

Verte mi hneď ako sa zapozeráte tak veľmi ale veľmi rýchlo dopozeráte tento fantastický seriál s názvom UNDER THE DOME až do úplného konca!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -