FilmyTrailery

Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

Dočkali sme sa. Legendárna japonská postava Sadako sa opäť raz ukáže v americkej verzii. Tentokrát však bude ešte o stupeň strašidelnejšia. Najnovší trailer k filmu Nenávisť sa totižto zaradí medzi filmy hodnotené písmenom R.

Predchádzajúce verzie sa vždy zaradili len medzi filmy s označením PG-13. To je na poriadny hororový zážitok málo a tak sa tvorcovia odhodlali pridať niekoľko nechutností navyše. Okrem iného sa zmení aj prostredie filmu. Namiesto Japonska sa totižto ocitneme v Spojených štátoch. K nadchádzajúcemu mrazivému zážitku sa vyjadril aj režisér Nicolas Pesce:

“Nádhery franšízy Nenávisť, v japonskom alebo americkom prevedení, sú jednoducho antologického pôvodu. Každý film je iný príbeh s rôznymi postavami, ktoré majú rozličné interakcie s touto kliatbou.”

Nenávisť

Zdroj: youtube.com

Dočkáme sa filmovej série Nenávisť?

Režisér taktiež doplnil, že ponoriť sa hlbšie do sveta Nenávisti nemusí byť až tak zlý nápad. Podľa neho je to obrovský vesmír, ktorý sa dá vždy doplniť niečím novým. Veríme, že slovo nové v sebe skrýva ešte viac strašidelného, ako tomu bolo pred niekoľkými rokmi.

“V dnešnom svete, kde všetko preberáme z minulosti, viem zaručene povedať, že Nenávisť môže stále priniesť novú kapitolu.”

Tvorca nestráca pozitívne myšlienky a verí v úspech. No pamätáte si, ako dopadol reštart inej japonskej hovorovej postavy z filmu Kruh? V roku 2017 sa do sveta kinematografie dostal film Kruhy a zaradil sa medzi priemerné filmy, niektorými označený za podpriemerný. Nie moc pozitívne ohlasy znamenali zánik novej série, ale netreba všetko hádzať do jedného vreca. Nemám pravdu?

Ak vás film zaujal tak, ako nás, najnovší trailer nájdete vyššie v článku. S označením Red Band sa pripravte na veľa zvrátených a nechutných prvkov, ktoré by však mohli filmu pomôcť.

Premiéra je naplánovaná na 3. januára 2020. Ste pripravení na prvý film zo série Nenávisť s hodnotením R? Vaše postrehy nám nezabudnite napísať do komentára.

Zdroj: hypebeast.com

About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Filmy

  Najnovšia fotografia z filmu Morbius odhaľuje zaujímavý Easter Egg. Ukáže sa vo filme aj Venom?

  Filmy

  Marvel odhalil scenáristu pre film Ant-Man 3. Kto sa bude podieľať na jeho pokračovaní?

  Filmy

  Horor Tiché miesto: Časť II dostáva nový dátum vydania. Kedy ho konečne uvidíme?

  Pridaj komentár