Čo robia naše domáce zvieratká, keď sme preč? Ukážka na Tajný život maznáčikov 2 to odhalí!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Trailer na Tajný život maznáčikov 2

Štúdio Illumination Entertainment nám konečne predstavuje prvú ukážku z pokračovania známeho hitu! Tajný život maznáčikov 2 bude, samozrejme, pokračovať tam, kde prvý diel z roku 2016 skončil. Nahliadneme do životov, ktorými naše domáce zvieratká žijú potom, ako odídeme do práce či školy. Trailer na Tajný život maznáčikov 2 sa nás pýta: „Naozaj si myslíme, že ich poznáme?“ Nuž, práve vďaka nemu ich ikonicky poznáme o trošku lepšie. Úlohou prvej ukážky totižto bolo nám predstaviť psíka Maxa, pričom sa môžeme tešiť aj na ďalšie podobné trailery.

Tajný život maznáčikov, teda prvá časť tejto série, si celosvetovo zarobila neuveriteľných 875 miliónov dolárov. Tento animák teda pre štúdio znamenal nový obzor, kvôli čomu je založenie filmového vesmíru pochopiteľné. Čo sa tržieb na domácej pôde týka, aj dnes ide o najúspešnejší projekt Illumination Entertainment a druhý najúspešnejší pre Universal Studios.

Pokračovanie svojou prítomnosťou zastrešuje zakladateľ štúdia Illumination a jeho výkonný riaditeľ, Chri Meledandri. Sily spojí so svojou dlhoročnou kolegyňou Janet Healy. Skúsených producentov by sme teda mali, to je základ pre úspešné pokračovanie. Ešte dôležitejší však bude človek, ktorý tieto zdroje usmerní a dá dokopy do poriadne milého druhého dielu Tajného života maznáčikov. Túto úlohu zaujme režisér Chris Renaud, ktorý má bohaté skúsenosti z úspešných projektov Ja, zloduch a Ja, zloduch 2. So všetkým mu pomôže Yarrow Cheney, pričom o scenár sa postará trojica Brian Lynch, Cinco Paul a Ken Daurio.

Zdroj: pic2.me

Ako na vás zapôsobila prvá krátka ukážka z filmu Tajný život maznáčikov 2, ktorý si pozrieme začiatkom leta 2019? Veríte, že pokračovanie bude tak úspešné ako prvý diel? Vaše názory a pocity nám zanechajte v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -