Rozoberme si nový trailer a klip na film Transformers: The Last Knight, ktorý predstavuje plno nových robotov!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

V noci sa konali Kids‘ Choice Awards alebo KCA, počas ktorých bolo predstavených pár nových trailerov a klipov na očakávané filmy tohto roka. Okrem Guardians of The Galaxy Vol. 2 sme videli prvý klip a nový trailer z filmu Transformers: The Last Knight. Paramount Pictures nám v týchto videách predstavuje hlavnú ženskú postavu Izabellu (Isabela Moner).

Prvý klip z Transformers 5

Izabella vyzerá byť ako riadny badass, spolu s partou ďalších detí sa ukrývajú pred droidmi, ktorí pravdepodobne lovia ako Autobotov, tak aj ľudí. Dúfajme, že Transformers dopadne rovnako dobre ako Stranger Things alebo Logan, a deti nepokazia celý film. Izabelle to ide dobre aj s Autobotmi, v klipe môžeme vidieť nového robota Canopyho, ktorý sa taktiež ukrýva. Na konci klipu počujeme epický soundtrack od Steve Jablonskeho, na ktorý sa veľmi tešíme.

Druhý trailer ukazuje kopu nových robotov

Teraz sa pozrime na druhý trailer, ktorý však Paramount ešte nevydal na youtube. Lepšiu kvalitu teda zatiaľ nenájdeme. KCA trailer sa taktiež zaoberá Izabellou a jej vzťah s Autobotmi a boj s Decepticonmi. Máme možnosť vidieť návrat Dinobota Grimlocka, ale aj novým malých Dinobotov, ktorí môžu byť práve Mini-Conmi z animákov a komiksov. Taktiež sme dostali lepší pohľad na jej malého modrého kamaráta, Sqweeksa. Čaká nás aj nová parta Deceptikonov, plno Bayovských výbuchov a boj medzi Bumblebeem a Optimusom.

O čom bude The Last Knight a kto sa nám v ňom predstaví?

Ľudia a Transformeri sú vo vojne. Autoboti sú naďalej lovení, Optimus Prime je preč. Kľúč na záchranu sveta leží v minulosti a v histórii Transformerov. Vo filme sa teda vrátime aj do čias nacistov a Hitlera, ale dokonca aj Kráľa Artuša (Liam Carrigan). Osud sveta leží na pleciach Cade Yeagera (Mark Wahlberg), Bumblebeeho, Anglického kráľa (Sir Anthony Hopkins) a Oxfordskej Profesorky (Laura Haddock). Z hrdinov sa stanú nepriatelia, čo platí hlavne o Optimusovi, ktorý bude pravdepodobne pod vplyvom Unicrona. Ten vo forme planéty napadne Zem. Vo filme taktiež uvidíme Josha Duhamela, Stanleyho Tucciho a Jerroda Carmichaela.

transformers 5
Zdroj: youtube.com

Neviem ako vy, ale po dlhom čase vyzerá Transformers zas parádne a my sa na nich naozaj tešíme! Film bude v kinách premiérovať 22.06.2017!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -