10 zaujímavostí, ktoré ste (určite) nevedeli #2

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Aj dnes pre vás máme zaujímavosti, v ktorých sa tentokrát dozviete, či sa Johnny Depp ešte ukáže v sérii Piráti z Karibiku, čo pri nakrúcaní megahitu Agent bez minulosti zažil Matt Damon, alebo či si Baby Driver mohol nechať auto, na ktorom jazdil. Každopádne vás čaká plno zaujímavostí, ktoré ste (určite) nevedeli.

Piráti z Karibiku (séria) (2003 – 2017)

Ešte pred premiérou snímky Johnny Depp v jednom rozhovore uviedol, že si rád zahrá Jacka Sparrowa aj v šiestom a siedmom pokračovaní.

Zdroj: www.etonline.com

Ako vycvičiť draka 2 (2014)

Film Ako vycvičiť draka 2 bol prvým animovaným filmom z dielne DreamWorks, ktorý získal prestížne ocenenie Zlatý glóbus v kategórii Najlepší animovaný film.

Zdroj: cdn.wegotthiscovered.com

Agent bez minulosti (2002)

Pri natáčaní v Prahe bola taká zima, že vo svetri pobiehajúcemu Damonovi (Jason Bourne) tak drkotali zuby, že svoj pôvodný hlas musel neskôr v postprodukcii znova predabovať.

Zdroj: cfile27.uf.tistory.com

Mission Impossible (1996)

V scéne, kde Ethan Hunt (Tom Cruise) drží telo rovnobežne so zemou visiac na oceľovom lane, zdanlivo udržal rovnováhu len na lane upevnenom na opasku v oblasti chrbta. Pod šatami mal skrytý celý postroj, výstuž od hrude po kolená, na ktorej v podstate ležal.

Zdroj: cdn-static.denofgeek.com

To (2017)

Andy Muschietti (režisér) v jednom interview povedal: „Bol som ohromený, akú skvelú reč tela Bill Skarsgard (Pennywise) má. Do jednej scény som potreboval, aby sa jeho oči pozerali každé iným smerom. Riešil som, či použiť VFX, ale on povedal: „Myslíš takto?“ A urobil to úplne perfektne. Hovorím mu: „Človeče, práve si nám ušetril $200,000.“

Zdroj: www.themarysue.com

Baby Driver (2017)

Ansel Elgort (Baby) si odniesol z natáčania narodeninový darček Subaru WRX, na ktorom jazdil vo filme.

Zdroj: www.showbiz411.com

Sherlock Holmes (2009)

Spoločnosť Warner Bros. sa rozhodla produkovať film, pretože v tom videla určitú podobnosť a poňatie ako v Batman začína (2005), ktorý zaznamenal mimoriadny úspech.

Zdroj: moremovieslike.com

Svetová vojna Z (2013)

Medzi režisérom Marcom Forsterom a hercom Bradom Pittom (Gerry Lane) malo počas nakrúcania dochádzať ku konfliktom. Dokonca sa objavili správy, že slávny herec z Oklahomy s ním ku koncu odmietal hovoriť a pokyny režiséra sa k nemu dostávali cez prostredníka. To Forster dodnes popiera. 

Zdroj: assets1.ignimgs.com

James Bond: Spectre

Na zozname spevákov, ktorí pracovali pri výrobe znelky k filmu sú Lana Del Rey, Sam Smith, Sia a Ed Sheeran

Zdroj: media.idownloadblog.com

James Bond: Skyfall

 V päťdesiatročnej histórii “bondoviek“ je Skyfall iba druhým dielom, kde James Bond (Daniel Craig) utrpí strelné zranenie. Prvým bol Thunderball (1965).

Zdroj: cdn1.thr.com
ZDROJcsfd

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -