Bojíte sa klaunov? Mali by ste sa! | To od Stephana Kinga

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

o prvej adaptácii od Stephena Kinga z rokov 1990, prichádza jeho horrorová novela To na strieborné plátna už budúci rok. Minulý mesiac sme dostali prvý pohľad na na tento film, v ktorom nebude chýbať Pennywise (v minulosti si ho zahral Bill Skarsgard). Tento klaun opäť narobí vrásky a prvý náhľad filmu nám ukazuje skupinu detí, ktoré sa ho budú snažiť zastaviť. Najnovší „first look“ nám ukázal postavu Richie, jedného z členov The Losers Club.

bandicam 2016-08-19 16-54-03-031

Režisér Andy Muschietti zverejnil túto fotografiu na svojom Instagram účte, ktorá nám odhaľuje novú verziu Richard „Richie“ Toziera (Finn Wolfhard). Je to už po druhý krát, kedy nám režisér ukázal plagát nezvestného, ktorý nás viac a viac uvádza do deju pripravovaného filmu To. Tou prvou bol chlapec s menom Betty Ripsom.

Richie Tozier bol samozrejme jedným z členov klubu a jeho najlepším kamarátom bol vodca skupiny, Bill Denbrough. Až na jeho vzhľad, Richie si vždy dokázal vybudovať reputáciu a to hlavne za jeho nadávky, ktoré ho často dostávali do problémov. V knižnej verzii bol aj celkom inteligentný a často využíval svoju intuíciu, ktorú nazýval „Hlasy“. V televíznej adaptácii v roku 1990 si túto postavu zahral Seth Green a dospelú verziu herec Harry Anderson.

Doba sa posunula vpred a od prvého filmu sa časové obdobie zmenilo na nepoznanie. Na začiatku sa zdalo, že by tento remake mal byť úplne iný a dejovo by sa mal odpútať, avšak tvorcovia sa nakoniec dohodli, že film bude mať veľmi blízko pôvodnému scenáru. Po záhadnej smrti jednej z hlavných postáv (George Denbrough), jeho starší brat Bill a ostatní členovia začnú vyšetrovať jeho vraždu po celom mestečku Derry. Vyšetrovanie ich privedie ku klaunovi menom Pennywise, ktorý je v skutočnosti posadnutý démonom.

Prvý film To zožal veľký úspech po celom svete, takže sa môžeme konečne tešiť na jeho remake. V tom určite nebude chýbať Richie a ostatní členovia. Už dospelí sa vrátia do svojho rodného mestečka, ktoré sa budú snažiť vyslobodiť od diabolského klauna, ktorý terorizuje všetkých okolo.

Výroba by sa mala začať už v septembri a v kinách si film budeme môcť vychutnať 8.septembra 2017.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -