Jared Leto bok po boku s Harrisonon Fordom | Blade Runner 2

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

scarový víťaz Jared Leto (Klub poslednej nádeje) získal vstupenku do pripravovaného pokračovania filmu Blade Runner, v ktorom samozrejme nebude chýbať ani Harrisom Ford. Po jeho boku sa taktiež objavia herci Ryan Gosling, Robin Wright, Ana de Armas, Sylvie Hoeks, Carla Juri, Mackenzie Davis, Barkhad Abdi, David Dastmalchian, Hiam Abbass, Lennie James a Dave Batista.

„Sme nadšený, že Jared súhlasil a zahrá si kľúčovú úlohu v pokračovaní. Je to fenomenálny herec a vieme, že jeho výkon bude určite nezabudnuteľný. Pripravili sme pre neho veľmi nevídaný charakter.“

Režisér Denis Villeneuve (Arrival, Sicarrio, Prisoners) sa chopí kormidla filmu už v októbri tohto roku. Film bude vydaný pod velením štúdia Warner Bros a ostatné mediálne činnosti si zoberie na starosti Sony Pictures.

Pokračovanie nás zavedie niekoľko desiatok rokov po originály z roku 1982. Nebude chýbať ani hlavná postava Rick Deckard, ktorú si zahrá opäť Harrison Ford. O scenár sa postarajú Hampton Fancher a Michael Green. K ním sa pridajú aj pôvodný scenáristi Fancher a David Peoples, ktorých scenár bol založený na románe s názvom Do Androids Dream of Electric Sheep. O čom a aký bude dej sme sa zatiaľ ešte nedozvedeli, ale určite niet pochýb, že sa nám všetko začne odhaľovať postupom času.

Alcon Entertainment získal film, televízne práva k Blade Runner v roku 2011. Výrobe sa budú venovať Bud Yorkin and Cynthia Sikes Yorkin. Frank Guistra a Tim Gamble, CEO Thunderbird Films, budú slúžiť ako výkonný výrobcovia. Nebude chýbať ani Ridley Scott a Bill Carraro, ktorých uvidíme na pozícii výkonných producentov.

Herec, ktorý nedávno zahviezdil vo filme Suicide Squad  za svoj život nazbieral už viac ako 60 ocenení, medzi ktorými nemôže chýbať ani Oscarové ocenenie a Zlatý glóbus. Určite sa máme načo tešiť a veríme, že Jared opäť nesklame.

 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -