Filmy

Bojíte sa lietania? Máte prečo! | Sully

lint Eastwood. To je meno človeka, ktorý si zobral na starosť leteckú drámu s názvom Sully. Film bude podľa skutočných udalostí, kedy 15 Januára 2009 pristál kapitán Chesley „Sully“ Sullenberger na rieke Hudson s lietadlom s porušenými lietadlovými motormi, pričom zachránil 155 pasažierov. Pristátie bolo bezchybné, a tak ho svet považoval za legendu a hrdinu. No obsahom tohto filmu nebude iba jeho núdzové pristátie, ale zahrnie aj inú tvár tejto udalosti. Tú, kde pri vyšetrovaní tohto činu hrozí zničenie Sullyho kariéry.

V role Sullenbergera sa nám predstaví Tom Hanks (Forrest Gump,Cast Away). Réžiu má na starosti Clint Eastwood, ktorý má na konte filmy ako American Sniper alebo Unforgiven. Pokiaľ sa tešíte na túto drama jazdu (vlastne let) , do kina sa môžete vybrať už 8.9.

Pred pár dňami ku nám DOLETEL aj IMAX trailer, ktorý naozaj stojí za to.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=6Tbkbx4Hz8Q&w=560&h=315]

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Reštart série Sám Doma na Disney+ spoznal svoju náhradu za Kevina

  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  Pridaj komentár