Filmy

Film Baywatch sa sústreďuje na týchto 7 herečiek

wayne Johnson a Zac Efron majú už svoje úlohy isté. Štúdio Paramount teraz hlavne zameriava svoje úsilie pre nájdenie ženského pohlavia do hlavnej úlohy. Všetko smeruje k tomu, že by sa vo filme mala objaviť jedna z herečiek – Alexandra Daddario, Nina Dobrev, Ashley Benson, Alexandra Shipp, Shelley Hennig, Bianca A. Santos a Denyse Tontz, ktoré sú zatiaľ len testované na pozíciu hlavnej postavy.

Paramount sa snaží začať výrobu nového filmu začiatkom roku 2016. Dwayne Johnson si zahrá svalnatého plavčíka, ktorý je spájaný z “wild card” tohto filmu Zacom Efronom. Dwayne Johnson nám taktiež odhalil, že film bude určite ohodnotený známkou R-rated. Seth Gordon sa bude riadiť pri réžii podľa scenára napísaného Damian Shannonom a Mark Swiftom. Justin Malen napísal pôvodný návrh na scenár, ktorý bol upravený. Táto úprava by mala byť  viac komediálna a akčnejšia ako pôvodný seriál Baywatch, ktorý bežal neuveriteľných 11 sezón medzi rokmi 1989 a 2001 (253 epizód).

Hlavná úloha by mala pripadnúť Alexandre Daddario. Herečka si nedávno zahrala vo filme Burying the Ex, a taktiež si zahrá vo filmoch The Layover a The Choise. Nina Dobrev sa vracia do šiestej série Upírskych denníkov. Pred nejakým časom si zahrala aj úlohu vo filme Final Girls a v nadchádzajúcom filme The Arrivals. Ashley Benson si zahrala rolu v tohto letnom filme The Pixels a mala by sa objaviť aj vo filme Metropolitan. Alexandra Shipp vystupovala vo filme Straight Outta Compton a uvidíme ju aj ako superhrdinku vo filme X-men: Apokalypsa, kde zobrazí mladšiu verziu Storm. Shellej Hennig sme mohli vidieť  vo filme Unfriended, zatiaľ čo herečka Bianca A. Santos si  zahrala úlohu vo filme The DUFF a Denyse Tontz je najviac známa pre jej prácu v seriáli Big Time Rush.

Ktorú z týchto herečiek by ste chceli vidieť v hlavnej úlohe vo filme Baywatch?

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár