Film Baywatch sa sústreďuje na týchto 7 herečiek

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

wayne Johnson a Zac Efron majú už svoje úlohy isté. Štúdio Paramount teraz hlavne zameriava svoje úsilie pre nájdenie ženského pohlavia do hlavnej úlohy. Všetko smeruje k tomu, že by sa vo filme mala objaviť jedna z herečiek – Alexandra Daddario, Nina Dobrev, Ashley Benson, Alexandra Shipp, Shelley Hennig, Bianca A. Santos a Denyse Tontz, ktoré sú zatiaľ len testované na pozíciu hlavnej postavy.

Paramount sa snaží začať výrobu nového filmu začiatkom roku 2016. Dwayne Johnson si zahrá svalnatého plavčíka, ktorý je spájaný z „wild card“ tohto filmu Zacom Efronom. Dwayne Johnson nám taktiež odhalil, že film bude určite ohodnotený známkou R-rated. Seth Gordon sa bude riadiť pri réžii podľa scenára napísaného Damian Shannonom a Mark Swiftom. Justin Malen napísal pôvodný návrh na scenár, ktorý bol upravený. Táto úprava by mala byť  viac komediálna a akčnejšia ako pôvodný seriál Baywatch, ktorý bežal neuveriteľných 11 sezón medzi rokmi 1989 a 2001 (253 epizód).

Hlavná úloha by mala pripadnúť Alexandre Daddario. Herečka si nedávno zahrala vo filme Burying the Ex, a taktiež si zahrá vo filmoch The Layover a The Choise. Nina Dobrev sa vracia do šiestej série Upírskych denníkov. Pred nejakým časom si zahrala aj úlohu vo filme Final Girls a v nadchádzajúcom filme The Arrivals. Ashley Benson si zahrala rolu v tohto letnom filme The Pixels a mala by sa objaviť aj vo filme Metropolitan. Alexandra Shipp vystupovala vo filme Straight Outta Compton a uvidíme ju aj ako superhrdinku vo filme X-men: Apokalypsa, kde zobrazí mladšiu verziu Storm. Shellej Hennig sme mohli vidieť  vo filme Unfriended, zatiaľ čo herečka Bianca A. Santos si  zahrala úlohu vo filme The DUFF a Denyse Tontz je najviac známa pre jej prácu v seriáli Big Time Rush.

Ktorú z týchto herečiek by ste chceli vidieť v hlavnej úlohe vo filme Baywatch?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -