Herecká hviezda Margot Robbie a jej 7 zaujímavých faktov, ktoré ste (určite) nevedeli

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Margot Robbie patri medzi najkrajšie a zároveň najobľúbenejšie herečky súčasného Hollywoodu. Pre jej široký fanklub sme si pripravili pár faktov, ktoré ste určite nevedeli.

1. Once Upon a Time in Hollywood (2019)

O rolu Sharon Tate sa uchádzala aj Jennifer Lawrence. Sestra Sharon Debra, ale uprednostnila Margot Robbie, ktorá je podľa nej bližšie fyzickej kráse jej sestry: „Ja neviem, možno by Jennifer bola dobrá voľba, keby Quentin tvoril rozhlasovú hru.“

Zdroj: comingsoon.net

2. Ja Tonya (2017)

Sarah Kawahara vytvárala choreografiu pre korčuliarku Nancy Kerriganovú, a tiež pomohla herečke Margot Robbie s prípravou na svoju úlohu.

Zdroj: www.cosmopolitan.com

3. Jednotka Samovrahov (2016)

Nápis, ktorý nosí Harley Quinn (Margot Robbie) na tričku je „Daddy ‚s Lil Monster“ teda „Ockova malá príšerka.“

Zdroj: www.polygon.com

4. Spotlight (2015)

Margot Robbie odmietla vo filme hrať kvôli vyčerpaniu. Namiesto nej tvorcovia uvažovali o Amy Adams a Michelle Williams. Nakoniec túto rolu (Sacha Pfeiffer) hrala Rachel McAdams.

Zdroj: www.thetimes.co.uk

5. Vlk z Wall Street (2013)

Margot Robbie hovorí o natáčaní erotickej scény v detskej izbe: „Boli sme pripravení na natáčanie, keď okolo nás technici pripravovali osvetlenie a ja som posunula Leovu hlavu na jednu stranu a povedala mu, že ma tienil. Bolo na ňom vidieť, že neverí tomu, čo sa práve stalo, že som mu povedala, aby mi uhol a fyzicky ho posunula. Myslím, že už mu dlhú dobu nikto nič také nepovedal. Vyzeral extrémne šokovaný, ale bolo to celkom vtipné.“

Zdroj: fontech.startitup.sk

6. Vlk z Wall Street (2013)

Margot Robbie priznala, že v jednej scéne dala omylom ďaleko väčšiu facku Leonardovi DiCapriovi, než by naozaj chcela. Herečka následne priznala, že sa po dotočení tejto scény bála, aby ju kolega dokonca nezažaloval.

Zdroj: www.indiewire.com

7. Jednotka Samovrahov (2016)

Harley Quinn (Margot Robbie) má na krku zlatý náramok, na ktorom stojí „Puddin.“ Puddin je prezývka, ktorou Harley nazýva Jokera (Jared Leto).

Zdroj: comicbook.com
ZDROJcsfd

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -