Jason Statham bude loviť prehistorického žraloka vo filme Meg!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pokiaľ Vás Jason Statham ešte stále neunavuje, máme pre Vás dobrú správu. Vyzerá to tak, že tento herec robil vo filmoch už všetky povolania. Bol kuriérom, mechanikom, už len čakáme dokým bude inštalatérom alebo elektrikárom vo filmoch pre dospelých [#NoHomo]. Každopádne, rola zabijaka mu ostane. Nebude sa však biť s kartelom mužov v oblekoch, ale so žralokom. Veľkým žralokom.

Jason Statham ako lovec žraloka vo filme Meg

Film Meg bude založený na rovnako mennom filme z roku 1997, ktorý napísal americký autor Steve Alten. Bude o americkom potápačovi menom Jonas Taylor, ktorého bude hrať práve Jason Statham. Zistí sa, že najväčší žralok ktorý kedy existoval, Carcharodon Megalodon, si spokojne pláva v hlbinách Mariánskej Priekopy. Nebude to však rovnaký žralok akému čelila manželka Ryana Reynoldsa vo filme The Shallows. Naopak, bude to obrovský prehistorický žralok, ktorý nieje tak vyhynutý ako si všetci mysleli. K Jasonovi sa vo filme pridá aj herečka Ruby Rose, ktorú môžete poznať zo známeho seriálu Orange Is The New Black.

Warner Bros. oznámilo, že film sa začal natáčať, a ukázali Nám aj prvú fotografiu. Na nej nevidíme nikoho iného než nášho lovca žralokov Jasona Stathama, a herečku Li Bingbing (Transformers 4). Li si zahrá postavu menom Suyin, dcéru činskeho oceánografa ktorého si zahrá Winston Chao. Ten bude aj s Jasonom čeliť tomuto 22 metrovému žralokovi. Meg bude režírovať Jon Turteltaub. Film sa práve natáča na Novom Zélande, a do kín by mal priplávať v roku 2018.

Jason Statham a Li Bingbing
Jason Statham a Li Bingbing

Každému je už dobre jasné, že Jason skočí tomuto žralokovi z lanovky rovno do žalúdku. Tam ho vlastnoručne odpáli, no Statham to aj tak prežije. V preklade, na Jaws sa to ťahať nebude, ale víkendový box office to možno pekne preriedi. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -