Death Note od Netflixu končí produkciu, uvidíme ho už budúci rok! Máme sa na čo tešiť?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
- Advertis

Netflix Death Note

Milovníci anime a mangy, po dlhom čase tu máme dobrú správu aj pre Vás. Každý z Vás určite pozná Death Note, adaptáciu japonskej mangy od Tsugumiho Ohba. Po mange sme samozrejme mali možnosť vidieť anime, a dokonca 4 filmy. Death Note, Death Note: The Last Name a spinoff L: Change the WorLd. Minulý rok sme mali možnosť vidieť ďalší Live-Action film, Death Note: Light Up the New World. Nebudeme si klamať, tieto filmy neboli moc podarené, aj keď svoju základňu fanúšikov určite majú. Režisér Adam Wingard sa to však už dlhšiu dobu pokúša zmeniť, pretože v spolupráci s Netflixom robí ďalší Death Note film. Tento však vyzerá trocha zaujímavejšie.

Produkcia nového Death Note trvá trochu dlhšie, pretože režisér pracoval na minuloročnom Blair Witch filme a rôznych TV seriáloch. Adam Wingard však potvrdil, že Death Note pomaly končí svoju produkciu a už je skoro vo finále! Novú adaptáciu chcelo spočiatku veľa štúdii, vrátane Warner Bros, nakoniec sa ho ale ujala internetová televízia Netflix. Adam sa vyjadril, že úpravy filmu sú už skoro u konca, avšak potrebuje trochu času na vydýchnutie. Robil na filme The Guest, potom pracoval na pilotnom dieli seriálu Outcast, minulý rok sme od neho videli Blair Witch a až potom sa mohol vrhnúť na Death Note.

Death Note film
Zdroj: netflix.com

Naozaj zaujímavé je však herecké obsadenie pri ktorom je naozaj vidieť, že ide o prvú americkú adaptáciu. Hlavnú postavu, Lighta Yagamiho, ktorý sa však bude volať Light Turner si zahrá Nat Wolff (Papierové mestá). Prekvapivou informáciu je to, že Ryuka nadaboval sám Willem Dafoe (Spider-Man)! Postavu L si netradične zahrá černoch Laketih Stanfield (Snowden). Ďalej uvidíme Margaret Qualley (Ostrí Chlapci) alebo Shea Whigham (Vlk z Wall Street). Netflixáckeho Death Note by sme sa mali dočkať niekedy v roku 2018!

ZDROJinverse

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť