Nový Teen Titans Go! To The Movies trailer predstavuje záporáka Deathstrokea a humorom nešetrí Marvel ani DC!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nový Teen Titans Go! To The Movies trailer predstavuje záporáka Deathstrokea!

Ani vy túto partičku neberiete ako normálnych veľkých hrdinov? Nevadí, Teen Titans to totižto vedia. Poriadny film sme s nimi ešte nikdy nevideli, všetci členovia sú nám absolútne neznámy a síce Robina a Cyborga sme v hranej podobe už videli, tie filmy stáli za… Mladí titáni si však toto všetko v ich prvom vlastnom filme uvedomujú a začínajú sa preto správať presne tak aby boli hodní rovnakého mena ako majú ich superhrdinskí kolegovia.

Koncept Teen Titans Go! To The Movies je teda prebratý od rovnomennej televíznej show zo stanice Cartoon Network. Tu však nejde o žiaden televízny film ani nič podobné. Toto je veľký animák od štúdia Warner Bros, ktoré sa v poslednej dobe vyťahuje najmä Lego filmami. Preto jednoducho musíme povedať, že animácia je aj v tomto traileri opäť totálne otrasná a nič na nej neevokuje fakt, že ide o celovečerný kino-animák. Čo je skutočne smutné. Našťastie, túto stránku tvorcovia rýchlo prekrývajú skvelým humorom, ktorý je rovnaký tomu aký má Deadpool, ale aj naozaj zaujímavým dejom.

Po tomto traileri teda musíme uznať, že tvorcovia asi naozaj vedia do čoho idú. Pôjde skutočne o takého animovaného Deadpoola, kde si budú titáni strielať asi zo všetkého, vrátane samotného DCEU. Uvidíme teda, ako takéto predstavenie sa svetu bude vlastne fungovať. Teen Titans zo stránok DC komiksov sú totižto veľmi milovaný tím, takže zarytí fanúšikovia asi nebudú trikrát nadšení z tohto prevedenia.

Každopádne, konečne sme počuli aj Nicolasa Cagea ako Supermana, čo musí byť opäť pre niekoho menším splneným snom. Čo z toho teda nakoniec bude fakt netušíme. Či sa vlastne máme tešiť na takúto kreslenú akciu nevieme, ale zas tie vtipy sú naozaj skvelé. Budeme si teda musieť počkať až na prvé výroky divákov a kritikov. Ak to však nevýjde, Warner Bros si na plecia vezme iba ďalší nepodarený DC film a fanúšikovia si v nádeji zapnú hraný a temný Titans seriál. S DC animákom im to však už raz vyšlo (Lego Batman) takže snáď toto nebude katastrofa!

Zaujal vás film Teen Titans Go! To The Movies? Vynahradí podľa vás kvalitný humor odfláknutú vizuálnu stránku filmu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -