Režisér filmu Oceľová päsť by chcel urobiť pokračovanie s Hughom Jackmanom a Ryanom Reynoldsom

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Hugh Jackman a Ryan Reynolds vo filme Oceľová päsť 2?

Vo svete filmov a seriálov existuje len málo naozajstných priateľstiev. Medzi tie verejnosťou najobľúbenejšie určite patrí kamarátstvo medzi Jackmanom a Reynoldsom. Hugh Jackman a Ryan Reynolds si spolu zahrali v jednom filme, no režisér fanúšikmi obľúbeného akčného filmu Oceľová päsť by ich rád videl aj v ďalšom. A nedbal by, aj keby šlo o pokračovanie spomínaného filmu.

Shawn Levy režíroval tento film, v ktorom sme mohli vidieť boxerské súboje robotov, ktorých ale ovládali ľudia. Hlavnú postavu si tam zahral už spomínaný Hugh Jackman, ktorý sa rozhodol spraviť z robota zo smetiska profesionálneho bojovníka. Urobil to hlavne pre svojho syna, s ktorým nemal najlepšie vzťahy. Robot bol však prekvapením turnaja, pretože bol naozaj neobyčajný.

Oceľová päsť
Zdroj: collider.com

Môžeme sa tešiť na dvojku?

Aj keď už je to desať rokov, odkedy vyšla jednotka, režisér spolu s Jackmanom stále spomínajú na nakrúcanie filmu a čas od času rozmýšľajú aj nad možným pokračovaním. Túto debatu u nich určite rozprúdila popularita filmu, ktorá prišla cez obdobie, keď boli ľudia zatvorení doma v karanténe. Film bol totiž v ponuke Netflixu a mal naozaj veľkú sledovanosť, čo znamená, že sa ľuďom páčil.

Levy je zhodou okolností aj režisérom nového filmu Free Guy, v ktorom si hlavnú postavu zahral Ryan Reynolds. Režisér má tak skúsenosť s oboma hercami a tiež vidí, že medzi nimi panuje skvelá chémia. A keďže nikdy neopustil svoj film Oceľová päsť, z ktorého by možno rád urobil aj sériu, tak sa v jednom z rozhovorov rozrozprával o možnosti vytvorenia pokračovania:

„Nuž, poviem to, že Hugh a ja definitívne cítime, nikdy sme neprestali cítiť tú lásku pre Oceľovú päsť a je to skoro ako keby sa hlasitosť zvyšovala. Hugh a ja sme boli spolu doslova minulý týždeň a rozprávali sme sa o tom. Takže by som na to nikdy nepovedal nikdy, pokračovaniu pre Oceľovú päsť. Dodatočne, som priateľ s Hughom. Som priateľ s Ryanom. Dostanem ich dokopy. Či to bude v Oceľovej pästi alebo v inom filme, budem režírovať týchto dvoch úžasných chlapov a drahých priateľov spolu vo filme.“

Rivali a kamaráti sa stretli vo filme o X-Menoch

Jackman a Reynolds sa prvýkrát (a zatiaľ poslednýkrát) stretli vo filme X-Men Origins: Wolverine, kde si Hugh zahral Wolverina a Reynolds Wada Wilsona, z ktorého sa neskôr mal stať Deadpool. To sa však fanúšikom nepáčilo a štúdio spravilo úplne novú sériu filmov s novým, avšak Reynoldsovým Deadpoolom. Je ale jasné, že to nebude ich posledný spoločný film.

Aspoň nie podľa Levyho. Z jeho vyjadrenia je jasné, že nech už pôjde o akýkoľvek film, on dá túto dvojku opäť dokopy. Ak pôjde o Oceľovú päsť 2, určite do toho pôjde ešte s väčším nadšením. Prvý film štúdiu Disney priniesol veľké zisky, a tak by druhej časti určite dali zelenú. To isté aj Shawn Levy a Hugh Jackman. Jediným problémom by bol zrejme iba Ryan Reynolds.

Hugh Jackman a Ryan Reynolds
Zdroj: edition.cnn.com

Tomu v posledných rokoch naozaj ide karta a hrá v mnohých filmoch. Len tento rok ho uvidíme v troch. Ak by ho však drahý priateľ Hugh poprosil, myslím si, že by si Reynolds našiel čas aj na nejaký spoločný boxerský film. Reynoldsa si najbližšie pozrieme 12. augusta 2021 vo filme Free Guy, zatiaľ čo Jackmana uvidíme v sci-fi filme Reminiscence20. augusta 2021 na HBO Max.

Chceli by ste Hugha Jackmana a Ryana Reynoldsa vidieť v jednom spoločnom filme? Mala by to byť Oceľová päsť 2? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: movieweb.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -