Štyri nové diely zo série Pokémon Generations ukazujú to najlepšie zo sveta Pokémonov

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tak, nové diely zo série Pokémon Generations sme tu už dlho nemali. Kedže vychádzajú každý týždeň, trošku som si ich ušetril, a dnes si ich ukážeme viac. Teraz ich tu máme dokonca štyri, a každý jeden z nich je plný akcie a ukazuje to najlepšie zo sveta Pokémonov.

Epizóda 8: The Cavern

V tomto dieli sa pozrieme na veliteľa tímu Aqua, Archieho. Ten si ide splniť svoj sen, a hlboko pod morskou hladinou oživí legendárneho Pokémona Kyogreho. Ten sa prebudí vo svojej primal forme, a prinesie len skazu a zlo.

Epizóda 9: The Scoop

Epizóda 9 nám ponúkne príbeh dvoch reportérov, ktorý sa hackli do systému vesmírnej stanice. Našli video, na ktorom prebieha boj medzi legendárnymi Pokémonmi Deoxysom a Mega Rayquazou. Tento boj sme si mohli zahrať v Delta Epizóde hry Pokémon Alpha Sapphire a Omega Ruby.

Epizóda 10: The Old Chateau

Mladá trénerka sa so svojou Chansey ocitla v lese uprostred noci. Stratili sa, a nemali kde prenocovať. Našli však obrovský dom, v ktorom ich majiteľ milo privítal a dovolil im prespať. Nič však nebolo tak, ako si to Chansey a jej trénerka predstavovali.

Epizóda 11: The New World

Veliteľ tímu Galactic, Cyrus, chce za pomoci legendárnych Pokémonov Dialgi a Palgie vytvoriť nový svet. Novú galaxiu. Nový začiatok. Tento plán mu však naruší trénerka Cynthia so svojím Garchompom, a prísť nezabudne ani Giratina.

Pokiaľ ste stále nevideli predošlé diely, nájdete ich tu.

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -