v

Štyri nové diely zo série Pokémon Generations ukazujú to najlepšie zo sveta Pokémonov

Pokémon Generations
Pokémon Generations

Tak, nové diely zo série Pokémon Generations sme tu už dlho nemali. Kedže vychádzajú každý týždeň, trošku som si ich ušetril, a dnes si ich ukážeme viac. Teraz ich tu máme dokonca štyri, a každý jeden z nich je plný akcie a ukazuje to najlepšie zo sveta Pokémonov.

Epizóda 8: The Cavern

V tomto dieli sa pozrieme na veliteľa tímu Aqua, Archieho. Ten si ide splniť svoj sen, a hlboko pod morskou hladinou oživí legendárneho Pokémona Kyogreho. Ten sa prebudí vo svojej primal forme, a prinesie len skazu a zlo.

Epizóda 9: The Scoop

Epizóda 9 nám ponúkne príbeh dvoch reportérov, ktorý sa hackli do systému vesmírnej stanice. Našli video, na ktorom prebieha boj medzi legendárnymi Pokémonmi Deoxysom a Mega Rayquazou. Tento boj sme si mohli zahrať v Delta Epizóde hry Pokémon Alpha Sapphire a Omega Ruby.

Epizóda 10: The Old Chateau

Mladá trénerka sa so svojou Chansey ocitla v lese uprostred noci. Stratili sa, a nemali kde prenocovať. Našli však obrovský dom, v ktorom ich majiteľ milo privítal a dovolil im prespať. Nič však nebolo tak, ako si to Chansey a jej trénerka predstavovali.

Epizóda 11: The New World

Veliteľ tímu Galactic, Cyrus, chce za pomoci legendárnych Pokémonov Dialgi a Palgie vytvoriť nový svet. Novú galaxiu. Nový začiatok. Tento plán mu však naruší trénerka Cynthia so svojím Garchompom, a prísť nezabudne ani Giratina.

Pokiaľ ste stále nevideli predošlé diely, nájdete ich tu.

Čo si o článku myslíte?

Napísal Adam Martiš

Ujo si zo mňa robí srandu a podpichuje ma, pretože stále chodím do kina a pozerám filmy - Že prečo radšej nehrávam futbal. Nuž, filmy a seriály sú pre mňa tak ako záľubou, tak aj oddychom.

Roky v redakcií

Pridaj komentár