Seriály

Štyri nové diely zo série Pokémon Generations ukazujú to najlepšie zo sveta Pokémonov

Tak, nové diely zo série Pokémon Generations sme tu už dlho nemali. Kedže vychádzajú každý týždeň, trošku som si ich ušetril, a dnes si ich ukážeme viac. Teraz ich tu máme dokonca štyri, a každý jeden z nich je plný akcie a ukazuje to najlepšie zo sveta Pokémonov.

Epizóda 8: The Cavern

V tomto dieli sa pozrieme na veliteľa tímu Aqua, Archieho. Ten si ide splniť svoj sen, a hlboko pod morskou hladinou oživí legendárneho Pokémona Kyogreho. Ten sa prebudí vo svojej primal forme, a prinesie len skazu a zlo.

Epizóda 9: The Scoop

Epizóda 9 nám ponúkne príbeh dvoch reportérov, ktorý sa hackli do systému vesmírnej stanice. Našli video, na ktorom prebieha boj medzi legendárnymi Pokémonmi Deoxysom a Mega Rayquazou. Tento boj sme si mohli zahrať v Delta Epizóde hry Pokémon Alpha Sapphire a Omega Ruby.

Epizóda 10: The Old Chateau

Mladá trénerka sa so svojou Chansey ocitla v lese uprostred noci. Stratili sa, a nemali kde prenocovať. Našli však obrovský dom, v ktorom ich majiteľ milo privítal a dovolil im prespať. Nič však nebolo tak, ako si to Chansey a jej trénerka predstavovali.

Epizóda 11: The New World

Veliteľ tímu Galactic, Cyrus, chce za pomoci legendárnych Pokémonov Dialgi a Palgie vytvoriť nový svet. Novú galaxiu. Nový začiatok. Tento plán mu však naruší trénerka Cynthia so svojím Garchompom, a prísť nezabudne ani Giratina.

Pokiaľ ste stále nevideli predošlé diely, nájdete ich tu.

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  SeriályTrailery

  Najnovší trailer k seriálu Amazing Stories od Stevena Spielberga na seba láka svojou výnimočnosťou

  Seriály

  Dočkáme sa v seriálovom spracovaní Parazita od HBO hviezdy z Marvel Cinematic Universe?

  RecenzieSeriály

  Nový seriál High Fidelity hrá skvelý hudobný aj herecký koncert | High Fidelity RECENZIA

  SeriályTrailery

  Krvavé zabíjanie démonov sa vracia v traileri na tretiu sériu Netflix seriálu Castlevania

  Pridaj komentár