Nový trailer na Mass Effect Andromeda

Nenechajte si ujsť

Martin Meľuch
Martin Meľuch
Are you not entertained?!

Konečne prišlo to na čo mnohí z nás čakali. Po nie príliš uspokojujúcom konci trilógie s veliteľom(veliteľkou) Shepardom, nám Bioware konečné prináša trailer na Mass Effect Andromeda. Dostali sme teda pekný darček na neoficiálny deň Mass Effectu – N7.

My sme votrelci

Aj keď nám toho trailer veľa nepovedal, nejaké tá informácia sa z neho dala vydedukovať. Po stovkách rokov hľadania nového domova, sa posádka lode Hyperion zobúdza pod útokom. Loď vyzerá v traileri zničená a následne vidíme hlavnú postavu(pravdepodobne) vymenovanú za nového Pathfinder-a. Čakajú nás nové mimozemské rasy, nové planéty, nové technológie, ale hlavne nová galaxia, v ktorej sme práve my votrelcami.

Mass Effect Andromeda Hyperion
Hyperion

Andromeda Initiative

Okrem traileru dostávame nové informácie aj na stránku Andromeda Initiative, na ktorej si môžete pozrieť inštruktážne video a informácie o projekte Andromeda. Tento projekt má zachrániť život z Mliečnej Dráhy a to vyslaním troch arch s odlišnými rasami do galaxie Andromeda. Cesta, ktorá by mala trvať 600 rokov, by mala byť úspešne ukončená kolonizovaním vybraných planét a vytvorením nového domova.

Ďalšie informácie o hre sa dozvieme 1. decembra počas „herných oscarov“ The Game Awards 2016, kedy sa dočkáme gameplay trailera. Hru očakávame počas jesene 2017. 

ZDROJVG24/7

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -