v ,

Nový trailer na Mass Effect Andromeda

Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda
REKLAMA
REKLAMA

Konečne prišlo to na čo mnohí z nás čakali. Po nie príliš uspokojujúcom konci trilógie s veliteľom(veliteľkou) Shepardom, nám Bioware konečné prináša trailer na Mass Effect Andromeda. Dostali sme teda pekný darček na neoficiálny deň Mass Effectu – N7.

My sme votrelci

Aj keď nám toho trailer veľa nepovedal, nejaké tá informácia sa z neho dala vydedukovať. Po stovkách rokov hľadania nového domova, sa posádka lode Hyperion zobúdza pod útokom. Loď vyzerá v traileri zničená a následne vidíme hlavnú postavu(pravdepodobne) vymenovanú za nového Pathfinder-a. Čakajú nás nové mimozemské rasy, nové planéty, nové technológie, ale hlavne nová galaxia, v ktorej sme práve my votrelcami.

REKLAMA
REKLAMA
Mass Effect Andromeda Hyperion
Hyperion

Andromeda Initiative

Okrem traileru dostávame nové informácie aj na stránku Andromeda Initiative, na ktorej si môžete pozrieť inštruktážne video a informácie o projekte Andromeda. Tento projekt má zachrániť život z Mliečnej Dráhy a to vyslaním troch arch s odlišnými rasami do galaxie Andromeda. Cesta, ktorá by mala trvať 600 rokov, by mala byť úspešne ukončená kolonizovaním vybraných planét a vytvorením nového domova.

Ďalšie informácie o hre sa dozvieme 1. decembra počas “herných oscarov” The Game Awards 2016, kedy sa dočkáme gameplay trailera. Hru očakávame počas jesene 2017. 

REKLAMA
REKLAMA

Čo si o článku myslíte?

Napísal Martin Meľuch

Are you not entertained?!

Roky v redakcií

Pridaj komentár