rewindMONTH: 5 filmových trhákov pre mesiac NOVEMBER!

Nenechajte si ujsť

Dominik Boskovičhttps://www.rewind.sk
Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015

je to tu November je mesiac ako stvorený pre kiná a filmové novinky. Každý rok o takomto čase do kín vstupuje „to najlepšie na koniec“ a teda plno skvelých filmov ktoré takmer uzatvárajú kalendárny rok. Tento mesiac si prichystajte dosť dobrý budget nakoľko tých filmov, ktoré sa oplatí vidieť je tento mesiac mnoho!

#1 | 05. 11. – SPECTRE

SPECTRE
SPECTRE

Človek by si povedal že začiatok mesiaca nebude taký ako jeho stred, ale opak je pravdou. Hneď prvý filmový týždeň v našich kinách otvoríme plnohodnotne a to trhákom s názvom SPECTRE. Je Vám to nejak povedomé? My vieme! O tomto filme sa rozpráva už dlho, a niet sa čomu čudovať. James Bond 007 opäť na plátne. Očakávania sú vysoké a teda my dúfame že ďalšia Bondovka splní svoju úlohu a zahreje srdcia filmových fanúšikov a teda že to pocítime aj na výsledkoch. Na prvé čísla si ešte budeme musieť chvíľku počkať.

#2 | 12. 11. – Steve Jobs

Steve Jobs
Steve Jobs

V novembri budeme mať česť vidieť aj ďalší životopisný film o známom človeku s menom Steve Jobs. Jeho meno dúfam ani nie je potrebné predstavovať. Je to legenda v technologickej oblasti ktorý založil a dlho viedol spoločnosť Apple. Steve zmenil dejiny mobilných smartphonov a teda ani nie je prekvapujúce že si zaslúži o svojom živote film. Dúfame že snímka bude naozaj skvelá, ale o tom si povieme už čoskoro, keď tento film príde do našich kín.

#3 | 19. 11. – Black Mass: Špinavá hra

Black Mass
Black Mass

Určite budeme mať tú česť aj s krimi drámou s názvom Black Mass. V tejto snímke nám Scott Cooper (režisér) ukáže ako sa dá docieliť to aby sa FBI spojila s Írskou mafiou na to aby vytlačili z hry Taliansku mafiu. No nie vždy takéto dohody končia dobre. James „Whitey“ Bulger (Johnny Depp) túto dohodu využije a tak sa stane naozaj obávaným zločincom ktorý sa vďaka dohode dokáže vyhnúť právnemu postihu čo ho teda urobí naozaj mocným ganksterom. Tešíme sa na výkon Deppa nakoľko jeho posledné filmy nejako neohúrili, dúfame že sa týmto filmom zlepší opäť jeho mienka.

#4 | 19. 11. – Hry o život: Drozdajka: 2. časť

Hry o život
Hry o život

Zároveň s filmom Black Mass sa nám do kina dostáva aj posledná časť série filmom podľa knižnej predlohy s názvom Hry o život. V poslednej časti sa môžeme tešiť na revolúciu voči prezidentovi Snowovi (Donald Sutherland) a teda môžeme sa tešiť na mnoho akcie kde naša hlavná hrdinka Katniss (Jennifer Lawrence) bude tento krát bojovať opäť v aréne Hier o život, no tento krát to nebude len tak… Tešíme sa na veľkolepý koniec tejto trilógie… Ak ste nedočkavý tak neváhajte či prečítať už čoskoro našu recenziu na tento film.

#5 | 26. 11. – Victor Frankestein

Victor Frankenstein
Victor Frankenstein

O Fankesteinovi a jeho monštrách sa natočilo už veľa filmov a každý z nich má niečo do seba… No pozor! Tento bude iný, pretože sa pozrieme na dej z iného pohľadu. Aby toho nebolo málo, budeme mať možnosť vidieť v hlavných úlohách skvelých hercov ako je James McAvoy v hlavnej úlohe Victora Frankensteina a taktiež nášho „mladého“ čarodejníka Daniela Radcliffa v podaní jeho verného pomocníka Igora. Určite si ani my nenecháme ujsť toto dielo a môžete sa určite tešiť aj na recenziu.

#rewindKIDS | 26. 11. – Dobrý Dinosaur

Dobrý Dinosaur
Dobrý Dinosaur

Určite môžete v novembri vziať do kina aj svoje deti a to na ďalšiu PIXARovku tentokrát v hlavnej úlohe Dinosaury. Tento film sa nesie v znamení teórie: Čo keby meteorit ktorý kedysi vyhubil mohutných dinosaurov, minul svoj cieľ a teda zem? Aj keď animované rozprávky nie sú pre každého, pixarovky sú neodlučiteľnou časťou aj dospelého človeka. Dúfame že aj táto animovaná rodinná komédia dosiahne svoj žiadaný úspech.

 

Dajte nám vedieť do komentárov ktorý z vyššie vybraných filmov Vás oslovil najviac. Taktiež zrecenzujeme Vám film ktorý si vy vyberiete!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -