rewindWEEK#32 (2017) – Tento týždeň zavíta do kín mrazivý horor, ale aj animák o Emoji zo smartfónov!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Máme tu štvrtok a ako je tomu zvykom, v kinách nás už čakajú nové filmy! Už sa nám poriadne dlhú dobu nestalo, že by niektorý týždeň vychádzali iba 2 nové filmy. Avšak to vôbec nevadí, pozerať máme stále čo! Do kín totižto zavíta nový horor, Annabelle 2: Stvorenie zla. Pokiaľ sa chcete s kamarátmi báť, nerozmýšľajte a bežte do kina. Našu recenziu na tento mrazivý horor si môžete prečítať TU! Druhým filmom tohto týždňa je animák Emoji Film, ktorý sa bohužiaľ nemôže tešiť takým dobrým ohlasom ako Annabelle. Vybrali sme pre Vás dva najlepšie filmy tohto týždňa a Vy čítate rewindWEEK#32.

Annabelle 2: Stvorenie zla
Annabelle 2: Stvorenie zla, Zdroj: continental-film.sk
Emoji Film
Emoji Film, Zdroj: itafilm.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

rewindWEEK#32

Annabelle 2: Stvorenie zla

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

JE SPÄŤ! „Toto je náš nový sirotinec. Je veľký ako hrad! Môžete si dom užívať, ako budete chcieť. Dcéra nás opustila veľmi malá. Spojenie s ňou bolo najskôr veľmi slabé. Ale potom TO chcelo prejsť do bábiky a zostať s nami navždy. Súhlasili sme….“ Annabelle 2 je pokračovaním veľmi úspešného duchárskeho hororu z roku 2014 „Annabelle“. Výrobca bábik so svojou manželkou príjmu niekoľko rokov po tragickej smrti ich dcéry do svojho domu rádovú sestru a niekoľko dievčat zo zavretého sirotčinca. Zakrátko sa však stanú terčom aktivít Annabelle, démonického výtvoru nešťastného otca…

Emoji Film

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Mesto Textopolis sa nachádza v četovacej aplikácii a obývajú ho Smajlíci. Ich životný cieľ je jednoduchý – chcú byť vyvolení a použití majiteľom telefónu pri ďalšej konverzácii. Energický Gene sa však od ostatných Smajlíkov líši. Narodil sa s množstvom emócií, čo mu komplikuje život. Rozhodne sa preto stať sa normálnym a s pomocou svojho najlepšieho priateľa Hi-5 a známej hackerky Jailbreak sa vydáva na cestu ostatnými aplikáciami v telefóne, aby objavil kód, ktorý by ho „opravil.“ Celý telefón však čelí veľkej hrozbe a jeho záchrana padá na plecia práve tejto zvláštnej trojice.

Tak čo, na ktorý film sa vydáte do kina tento týždeň?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -