Prvý trailer na psychologický horor Mother! s Jennifer Lawrence vyniká komplikovaným dejom

Nenechajte si ujsť

Režisér Daren Aronofsky si pre nás túto jeseň pripravil napínavý film s hviezdnym obsadením. Aronofsky sa podpísal už pod mnoho dobre známych snímok ako napríklad Čierna Labuť, The Wretler, Requiem za sen či Fontána. Preto sa rovnaký úspech očakáva aj od napätím nabitej novinky Matka! Pracovný názov tohto hororu pôvodne znel Day 6. Oba názvy toho veľa neprezrádzajú a ani trailer im nepomáha.

Dej

Príbeh je o mladej žene (Jennifer Lawrence), ktorá vedie pokojný život s jej manželom (Javier Bardem) na vidieku. To sa ale zmení po príchode záhadného neznámeho páru (Ed Harris a Michelle Pfeiffer).

Prvý plagát; Zdroj: imdb

Obsadenie

Okrem hviezdy a držiteľky Oscara Jennifer Lawrence z Hier o život, ktorá sa predstaví v hlavnej úlohe, si vo filme zahrá aj viacero iných zvučných mien. Po jej boku sa predstavil Javier Bardem známy ako Salazar z najnovšieho dielu Pirátov Karibiku: Salazarova pomsta. Ďalej tu hrá Ed Harris z WestworlduMichell Pfeiffer Temných tieňov. Herečka priznala, že spočiatku scenáru neporozumela a popísala ho ako ezoterický. Úlohu nakoniec vzala preto, lebo sa jej zapáčila jej postava. V snímke sa taktiež objaví Domhnall Gleeson, ktorého môžete poznať ako Billa Weasleyho z filmov o Harrym Potterovi.

Druhý plagát, Zdroj: IMDB

Hudba

Aronofsky pre túto snímku trochu vymenil svoj obvyklý tím. Upustil od hviezdy Marka Margolis s ktorým taktiež doteraz spolupracoval na svojich už vyššie spomenutých filmových klenotoch. Prekvapením taktiež je, že poprvýkrát si režisér nevybral na tvorbu hudby skladateľa Clinta Mansella. Soundtrack tentokrát zložil talentovaný Islanďan Jóhann Jóhannsson. Medzi jeho diela patrí Teória všetkého, Unesené, Sicario alebo Prvý kontakt.

Horor má v Spojených štátoch premiéru 15. septembra 2017 a my sa ho dočkáme 2. októbra 2017. Naplní očakávania? To sa dozvieme neskôr, avšak nateraz sa je načo tešiť. Trailer nám sľubuje poriadne napätie a akciu, aj keď veľa nám toho o deji nepovedal. Pozrieť si ho môžete vyššie.

Tretí plagát, Zdroj: IMDB
ZDROJZM

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -