V akom štádiu sa Groot objaví v Avengers: Infinity War? Baby Groot, tínedžer, alebo bude opäť dospelý?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Dieťa Groot, tínedžer Groot alebo dospelý Groot?

Existuje vôbec niekto, kto si tento stromček ešte nezamiloval? Postava Groota zo Strážcov Galaxie nepochybne patrí medzi najobľúbenejšie sfilmované komiksové postavy. V roku 2014 si svojim výzorom a humorom získal azda každého. Ešte viac sympatií si však získal práve v tomto roku. Režisér James Gunn nám ho totižto v pokračovaní Strážcov Galaxie 2 ukázal ako malé dieťa. Baby Groot bol jednoducho úžasný, no a aj najtvrdší chlap musí uznať, že bol veľmi zlatý. Samozrejme, je len na vás, ktorá verzia sa vám páčila najviac a je úplne v poriadku, ak si neviete vybrať.

Ak ste však z kina po Strážcoch Galaxie 2 neodišli rovno po prvých titulkoch, čakalo na vás menšie prekvapenie. Táto Marvelovka mala totižto na konci až 5 scén, no a práve jedna z nich nám predstavila nové štádium Groota. V danej scéne vidíme Groota, ktorý už trochu povyrástol a vyzerá to tak, že je v štádiu tínedžera. No a práve táto verzia Groota nás bude čakať v najnovšej tímovke od Marvel, Avengers: Infinity War.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=eB5YgfWDOLM]

Potvrdil to samotný James Gunn, ktorý to okomentoval takto: „Bude úplne rovnaký, ako na konci filmu. Toto je verzia Groota, ktorú sme vytvorili pre Infinity War. Posledná scéna v Guardians of the Galaxy vol.2 je v rovnakom čase ako Avengers: Infinity War.“ Určite je teda skvelé, že sa s Grootom stretneme v takomto čase. Pri pomyslení, že by mohol začať trucovať pri niektorých Avengeroch počas boja je k nezaplateniu. Samozrejme, keďže Infinity War nemá na starosti Gunn ale bratia Russovci, musíme iba dúfať, že sa im podarilo tínedžera Groota zachytiť správne. Keďže sa však Marvel na tento film pripravoval niekoľko rokov, pevne verím, že sa im to podarilo. 

Ktorý Groot je váš obľúbený? Baby Groot, tínedžer, alebo dospelý? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -